Maminka.czslavné děti

Natálie a Kordula: Dospívající krásky, které dostaly do varu celé Vary. Co na to jejich slavné mámy?

Dita Mrázková 13.  7.  2022
56. ročník tuzemského filmového festivalu je minulostí, ty dvě ale plní stránky médií i po něm. A možná ještě dlouho budou. Dvě teenagerky, navíc obě dcery slavných maminek. Zatímco jedna touží dobýt svět modelingu, tu druhou nechává chladnou. Čím oslnily celé Karlovy Vary?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Přestože ani letos nechyběla ve Varech zvučná hollywoodská jména, asi nikdo nezaznamenal takový mediální zájem jako právě ony. 

VIDEO: Tolerantní maminka Iva Kubelková: Dceři Natálii schválila noc s Mišíkem

Dcera bývalé královny krásy, nyní modelky a moderátorky Ivy Kubelkové Natálie Jirásková se (stejně jako její mladší sestra Karolína) rozhodla jít ve stopách své mámy a v sedmnácti už patří u českých módních tvůrců mezi žádané modelky. Sebevědomá dívka navíc nově tvoří pár s idolem mladých dívek, zpěvákem Adamem Mišíkem, se kterým právě v Karlových Varech jejich vztah oficiálně potvrdila. Oba na festivalu měli sice i pracovní povinnosti, čas si ale našli i na zábavu.

Co na to její máma? Dávno se prý zbavila představy, že rodič může svým dětem mluvit do výběru partnerů. "Adam je fajn kluk, ani jeden nemáme problém s komunikací. On a Natálka jsou spokojení, je jim fajn, nemám důvod nic řešit. Pro mě je prioritou, aby byla šťastná a spokojená," nechala se slyšet Iva.

Veronika Žilková: „Rodiče by neměli přehnaně reagovat na nějaké ty pády svých dětí“

To dcera herečky Veroniky Žilkové a velvyslance Martina Stropnického Kordula Stropnická okouzlila všechny přítomné především svou nevinností a plachostí.

"Nejkrásnější dívka ve Varech..." "Dcera Veroniky Žilkové zastínila všechny přítomné krásky..." "Kordula Stropnická patří na přehlídkové molo..."
Podobné komentáře a velký ohlas zaznamenala na letošním festivalu dcera herečky Veroniky Žilkové. Nutno podotknout, že šestnáctileté Kordule to ohromně slušelo a pozornost, kterou na sebe strhla, nebyla dána ani skandálem, ani žádným superslavným mužem po boku. V jednom rozhovoru přiznala, že ambice být modelkou rozhodně nemá, čímž překvapila i svou mámu. Kordula působila sice trochu plaše, ve zlatých rafinovaných šatech byla ale skutečně za hvězdu.

Však také pyšná maminka Veronika sdílela na Instagramu společnou fotografii se slovy: "Karlovy Vary skončily, krásný zážitek a radost z Kordulky, která svůj vstup do společenského světa zvládla na jedničku."

Další fotografie (nejen) z Karlových Varů najdete v naší fotogalerii.

Témata: Děti, Instagram, Slavné maminky, slavné děti, Rodičovství, herečka, Životy slavných, Dcera, Dospívání, Sociální sítě, Veronika, Iva Kubelková, Celebrity, zpěvák, Karlovy Vary, Adam, Kordula Stropnická, Agáta Hanychová, modelka, Filmový festival, Adam Mišík, modeling, večírek, Natálie Jirásková, Veronika Žilková Stropnická
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Jako by jim z oka vypadli! 12 potomků slavných, kteří vypadají ve stejném věku přesně jako jejich rodiče
Formánková Simona
Galerie
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Měla to být památka, a vznikl trapas: 15 těhotenských fotek, které nedojmou, ale spíš rozesmějí
Formánková Simona
Galerie
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
Úsměvná realita těhotenství! Pobavte se nad snímky, které sdílely nastávající maminky na sociálních sítích
Formánková Simona
Galerie
Rodiče sdíleli hrůzu z restaurací: Těchto 20 bizarně naservírovaných pokrmů hlava nebere!
Mrázková Dita
Galerie
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec