Maminka.czJen pro maminku

Nedělejte si už vrásky kvůli vráskám!

Každá žena se chce cítit dobře, přirozená a krásná. Většina z nás ale nemá tolik času, kolik by si představovala. Běháme mezi dětmi, vařením, žehlícím prknem, prací i manželem. Když se pak zastavíme a podíváme do zrdcadla, můžou se nám honit hlavou myšlenky, zda už máme první mimické vrásky nebo zda naše pokožka začíná stárnout.
Komerční článek
22. 10. 2012
Nedělejte si už vrásky kvůli vráskám!

První známky stárnutí se projevují zhruba od 25 let na povrchu pokožky, nicméně jsou výsledkem skupiny změn, které se dotýkají i hlubších vrstev kůže. Stárnutí je zcela přirozený proces, který záleží na našem věku, dědičných faktorech, ale i na našem způsobu života.

Můžeme na sobě pozorovat první mimické vrásky, pokožka je jemnější, křehčí, postrádá jas a pružnost. Pokud chceme, aby naše pokožka vypadala co nejlépe, musíme jí dopřát kromě dostatku tekutin a hydratace také správnou péči.)

LABORATOIRE BIODERMA přináší řešení v podobě produktu MATRICIANE MULTI-DÉFENSE. Krém ideální pro mladou ženu, vystavenou zesíleným agresivním vlivům vnějšího prostředí. Skutečný „biologický ochranný štít“, který pokožce poskytuje optimální ochranu proti UV záření a proti znečištěnému vnějšímu prostředí, zejména ve městě. Předchází stárnutí pleti, navrací pleti vitalitu a detoxikuje ji. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější.

JAKO JEDINÍ PUSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

MATRICIANE MULTI-DÉFENSE obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, tělu vlastních látek díky unikátnímu patentu MATRICIUM®. Tyto látky vytvoří optimální buněčné prostředí pro skutečně hloubkovou regeneraci buněk. Buňky potřebují základní látky pro svou obnovu, růst a množení. Během toho, jak naše tělo stárne, se tyto látky postupně vyčerpávají, což se na pokožce může projevit prvními vráskami. Matricium je jako „živá voda“, která buňky opět nastartuje k jejich přirozené činnosti. Pro dosažení dokonalého účinku je v krému obsažen také silný antioxidant Carnosin.

MATRICIANE SÉRUM intenzivní regenerační a omlazující kůra, prodlouží a podpoří účinek krému na pokožce. Používá se buď jako podklad pod make-up nebo jako noční péče. Díky tomu bude Vaše pokožka revitalizovaná, opět získává přirozený mladistvý vzhled, jas a svěžest.

Navštivte www.matriciane.cz, kde můžete získat svůj první MATRIX BEAUTY SET ZDARMA! Kromě toho tu najdete pravidelný chat s odborníky, lékaři i VIP osobnostmi.

LABORATOIRE BIODERMA

POMÁHÁME POKOŽCE OBNOVIT JEJÍ PŘIROZENÉ MECHANISMY

Témata: Jen pro maminku
Mohlo by vás zajímat
Jak vybrat kočárek pro kojence i batole: Podle čeho se rozhodnout?
Přichází modelína, se kterou to vaše děti roztočí!
Odběr plodové vody. Je třeba se bát?
Brutálně výstižná ilustrace zachycuje rozpad rodiny

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu