Maminka.czSlavné maminky

Nejkrásnější česko-slovenské princezny v roli maminek: Jak si nejradši užívají se svými dětmi a co je nejvíc baví na Vánocích?

Dita Mrázková 30.  11.  2022
Stejně jako patří k létu prázdniny, patří k Vánocům neodmyslitelně pohádky. A co víc, v žádné by neměla chybět krásná princezna. Vybrali jsme čtveřici těch, které se vryly do paměti nejmenších diváků i jejich rodičů. Jak si užívají mateřství?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jak dnes žijí herečky, které zazářily v roli princezen? To prozradí tři známé české herečky a jedna slovenská vycházející hvězda.

Michaela Kuklová – princezna Jasněnka

Klepněte pro větší obrázek

Pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci je už klasikou, kterou televize vysílají nejen o Vánocích. Míša, která vypadá pořád téměř stejně jako Jasněnka, je maminkou třináctiletého Romana. "Děti. Neteřinka Emminka a syn. Romiho vám sice běžně neukazuju, ale máma jsem zamilovaná moc. Často se přistihnu, jak se doslova tetelím štěstím, když jsme spolu, když se Romi směje, blbne, když mu chutná, když si povídáme, kujeme pikle a spřádáme plány. Vždycky mě dokáže podržet v pravý okamžik, a to je mu teprve dvanáct. Pro mě jsou to tak moc silný okamžiky. Přitom jsem si vždycky říkala, že mít dítě bylo moje přání a radost, že nesmím mít očekávání, natož přání, aby mi mou péči někdy v životě vracel…," sdílela loni mateřské pocity na Instagramu.

VIDEO: MICHAELA KUKLOVÁ: NEMÍVALA JSEM VELKÉ SEBEVĚDOMÍ, ALE TO UŽ SE ZMĚNILO

Témata: Mateřství, Slavné maminky, Instagram, Syn, Životy slavných, herečka, Dcera, Vánoce, Pohádky, filmy, léto, Ježíšek, pohádka, Matyáš, Adam, princezna, Natália Germani, Michaela Kuklová, Tomáš Plekanec, Jasněnka, Lucie Vondráčková, Paměť, Sabina Laurinová, neteř, Máj
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Ve dvou letech platila za nejkrásnější batole na světě. Jak vypadá a žije „živá panenka“ Aira Marie Brown dnes?
len
Životní příběh
PODCAST: Spánek miminek – co dělat, když se dítě v noci budí? Praktické tipy poradí lektorka Petra Pomajbíková
Víchová TerezaStöckbauerová Vanda
Podcasty
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Seriál Kukačky láme rekordy. Může matka vůbec poznat, že dítě není její? Ptáme se Lilie Khousnoutdinovy
Brožová Lenka
Seriál
Lékaři můj stav zlehčovali. Nejhorší to bylo po porodu a smrti tatínka, vzpomíná Martina, která trpí ulcerózní kolitidou
Procházková Simona
Zdraví
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví