Maminka.czGalerie

Nejkrásnější dvojčata světa vydělávají ve 12 letech miliony! Pohádkový příběh, nebo vypočítavost matky?

Simona Formánková 5.  10.  2022
Patří mezi nejvíce vydělávající dětské influencery na světě. Za každý příspěvek na Instagramu si účtují přibližně 150 000 korun. Dvojčata Ava Marie a Leah Rose se dostala na pomyslný vrchol své kariéry doslova raketovou rychlostí. Jaký příběh za jejich úspěchem stojí?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dvojčata Ava Marie a Leah Rose se narodila ve slunné Kalifornii. Jejich matka si už od jejich útlého věku přála, aby se dívky věnovaly modelingu. Do první agentury je přihlásila, když jim bylo pouhých šest měsíců. Protože focení vyžadovalo mnoho času, který si kvůli své práci a péči o staršího syna nemohla dovolit vyšetřit, svůj plán mít ze svých dcer dětské hvězdy módních mol prozatím vzdala. 

Když bylo dvojčatům sedm let, požádala je jejich sousedka, majitelka butiku s dětskou módou, o pomoc s propagací a reklamou. Nafotila jim profesionální snímky, které pomohly nejen jejímu podnikání, ale navíc odstartovaly dívkám kariéru, o které se jim do té doby ani nesnilo. Fotky totiž začaly kolovat internetem a dostaly se mimo jiné i do rukou modelingových agentů. Ava Marie a Leah Rose nakonec podepsaly smlouvu se dvěma společnostmi. 

Jejich matka Jaqui založila ve stejném roce dívkám i jejich instagramový účet, kterého je sama správcem. Jejich profil za necelý půlrok nasbíral téměř 140 000 sledujících. Ačkoli se holkám pracovní diář začal plnit k prasknutí, jejich matka velmi dbá na to, aby její dcery nevynechávaly školu. Snaží se tak veškeré pracovní aktivity směřovat na víkend nebo prázdniny. Pokud se to nepodaří, jezdí s nimi na přehlídky soukromý učitel. Ve volném čase sestry rády plavou, tancují nebo si hrají venku se svými kamarády – stejně jako to dělají jejich vrstevníci. 

Jejich odlišné životní tempo však není všem jen po chuti. Mnozí za úspěšnou kariérou vidí kalkul a vypočítavost jejich matky. Podle mnohých škarohlídů své děti pouze využívá. Jaqui však na svém blogu napsala, že si dívky samy určují cestu, kterou se jejich život bude ubírat. Vše spolu konzultují a ona nedělá nic bez jejich vědomí. Přiznala také, že mít děti takto vytížené není vždy jen růžové. 

„Jedna ne tak úžasná věc na tomto životě jsou všechny výdaje s ním spojené! Mnoho lidí předpokládá, že když vydělávají děti, tak peníze mají i rodiče. To ale není pravda. Ve většině případů vynakládají rodiče dost prostředků na to, aby uživili své děti, a tak je to i u nás," řekla v rozhovoru pro BuzzFeed.com. Jaqui tvrdí, že přestože spravuje dívkám jejich instagramový účet a dělá jim manažerku, veškeré vydělané peníze jdou pouze na jejich konto. 

Témata: Galerie, Děti, Instagram, Kariéra, Dvojčata, Dětství, Matka, Hollywood, Influencerka, internet, modelka, Pohádkový příběh, Dvojče, Vypočítavost, Dívka, Kalifornie, Příběh
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
RECEPT: Luxusní domácí medovník. Je to snadnější, než jste čekali
Procházková Simona
Recepty
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty