Maminka.czŠkolák

Nejlepší dárek pro naše školáky

Až do neděle máte možnost svým dětem předplatit časopis Mateřídouška [[http://www.slevomat.cz/sleva/11024-rocni-predplatne-casopisu-materidouska|se slevou]] až 40% nebo se slevou a krásnou naučnou knihou. Pro mladého počítačového génia zvolte publikaci [[http://www.kniha.cz/velka-kniha-o-pocitacich/d-70677/|Velká kniha o počítačích]] a pro milovníka přírody knihu [[http://www.kniha.cz/60-zabijaku-podle-steva-backshalla/d-69590/|60 zabijáků podle Steava B.]]
Komerční článek
24. 2. 2012
Nejlepší dárek pro naše školáky

Mateřídouška je časopis pro děti od 7 do 12 let. Přestože jde o nejdéle vydávaný časopis na trhu, mění se stejně tak, jak se proměňují jeho čtenáři. Díky tomu je dodnes jedním z nejprodávanějších dětských titulů, neztratil se ani v záplavě konkurenčních zahraničních titulů.

Redakce připravuje časopis tak, aby s ním mohly pracovat nejen samy děti, ale aby jej mohly využívat také školy pro zpestření výuky.

Bylo by nerozumné podceňovat děti vyrůstající v jednadvacátém století. Naši potomci se učí od nejútlejšího věku jazyky, cestují s námi po světě, surfují po internetu, jsou schopni si vygooglovat zajímavější podklady k učivu, než jakých se jim někdy dostává ve škole – a s tím vším jsou také spojeny jejich volnočasové aktivity.

Ať se nám to líbí, nebo ne, počítače začínají být trvalou součástí dětského světa. Mateřídouška nestrká před touto skutečností hlavu do písku a kromě zajímavého čtení, soutěží, hlavolamů, křížovek v češtině i angličtině, návodů na tvoření, kvízů, rébusů, Detektivní kanceláře komisaře Vrťapky, různých online her pro kluky i holky a oblíbených komiksů nabízí také kreativní aktivity spojené právě s počítačem.

Pravidelnou součástí časopisu je karton, který přináší čtenářům zpestření v podobě nejrůznějších vystřihovánek (stolní hry, pexeso, skládačky, loutky na patentky, masky, postavy pro stínové divadlo, obrázky na zeď dětského pokoje atd.). Nepravidelnou součástí pak bývá CD s více než desítkou PC her a staršími čísly Mateřídoušky.
Mateřídouška vychází nepřetržitě od prosince 1945. V roce 2010 oslavila tedy 65 let úspěšného působení na trhu.

Link na slevu na serveru Slevomat.cz

Témata: Děti, Školák
Mohlo by vás zajímat
Masky jen pro děti? Omyl! Tyhle rodiny se umí odvázat
Chcete spokojené miminko? Zabalte ho do klasické načechrané peřinky
Pojďte s časopisem Maminka na Podzimní nákupy se značkou Lindex
Nová autosedačka Maxi-Cosi s vestavěnými airbagy je až o 55 % bezpečnější

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu