Maminka.czDětské oblečení a dětská obuv

Nejlepší oblečení k dětem? Legíny

Reklama 10.  11.  2021
Nejlepší oblečení k dětem? Legíny
Legíny si pořizujeme zejména na cvičení, avšak jako maminky víme, že jsou nejpraktičtějším oblečením nejen do fitka, ale i pro společné venkovní aktivity s dětmi, když létáme od jednoho dětského kroužku k druhému, i když si s dětmi vyrazíme na pravidelnou procházku, a ještě na vodítko připneme psa.

Dobře padnoucí legíny jsou univerzálním kouskem šatníku

Zapomeňte na to, co se psalo dříve v pseudo fashion plátcích, že vyrazit v legínách jinam než do tělocvičny je faux pas. Též na názory, že si je můžeme dovolit jen s nohama dlouhýma až pod bradu a s těžkou podváhou. Tohle už dávno neplatí. Právě naopak. Kvalitní materiály a zajímavé vzory dělají z legín univerzální kousek dámského šatníku. Barevné legíny vypadají bezvadně. V kombinaci s jednoduchým vrchním dílem skvěle vyniknou. Delším trikem či topem schováme i problematičtější partie, legínám přitom neuberou na půvabu. Navíc, doba se změnila a ani svá chodidla již netýráme lodičkami, ale přezuly jsme pohodlné tenisky. Tak netýrejme ani zadečky a nepohodlné džínsy v šatníku nahraďme skvěle střiženými a přesně padnoucími legínami.

Hezké legíny umí motivovat i k tomu, abychom konečně hýbnuly kostrou

Ve starém, nepohodlném, vytahaném a neslušivém oblečení se většina z nás ke sportu nedonutí. Ať již si chodíme zacvičit do fitka, na kolečkové brusle, zaběhat, vyjíždíme na kole, právě legíny jsou nejpraktičtějším kouskem šatníku. Pokud máme doma slušivý kousek, ve kterém se navíc cítíme pohodlně, máme chuť se dokonce při sportu zapotit. Kvalitní legíny na cvičení se rozhodně vyplatí. Dlouho vydrží, nezatěžují naši pokožku nevhodnými klimatickými podmínkami, protože by jí neumožňovaly dýchat, navíc nám zvedají sebevědomí, i když s cvičením pouze začínáme a do Twiggy máme zatím daleko.

Na zimu hezky do tepla

Ne k radiátoru, ani do vyhřáté postele. Pouze si pořiďme termo legíny. Díky nim nezlenivíme a pohyb, procházky, běh či další venkovní aktivity pro nás zůstanou přijatelnými i při nízkých teplotách. Termo legíny se hodí i coby pohodlné domácí kalhoty k dlouhým svetrům a mikinám. Dokonce z nich dovedeme vytvořit zajímavé outfity s oversized vrchními díly.

Mámy plné energie, kterým to sluší

V pěkných legínách nám to coby mámám sluší. Nejenže pěkně vypadáme, ale obvykle stačíme i svým dětem. Směle si s nimi sedneme na bobek na pískovišti, nezaváháme prohánět se parkem, jsme vždy připravené sednou na kolo i přikrčit se nad asfaltem s křídou v ruce. Tento kousek šatníku nás neomezuje a je jako naše druhá kůže. I díky legínám dokážete ve vztahu se svými dětmi více získávat než ztrácet. Nepřeháním. Pohodlné oblečení je pro nás maminy skutečně důležité. A když jsme v něm navíc za hvězdu, o to lépe.

Vyzkoušejte barevné legíny Utopy

Hledáte kvalitní materiál, vyladěný střih a unikátní design? Utopy nabízí ještě více. K tomu všemu jsou legíny značky navrženy i ušity v České republice. Autorský design je skutečně fenomenální, stejně tak jako kvalitní sublimační potisky výraznými barvami, které nikdy nevyblednou. Nejde o legíny na měsíc ani na sezónu. Parťáka vám budou dělat dlouhé roky.

Témata: Reklama, Dětské oblečení a dětská obuv, Prezentace klienta, Dětská obuv na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat
GALERIE: Přáli si pro dceru sourozence a dočkali se paterčat! Jak žije rodina, kterou milují celé Spojené státy?
Formánková Simona
Instagram
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Prachařová Kateřina
Vaše příběhy
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Zenklová Veronika
Retro
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod