Maminka.czHoroskopy

Nejlepší osobnostní rysy dítěte na základě horoskopu. Jaké znamení vyniká bystrým myšlením nebo obětavostí?

aši inf 2.  3.  2024
Možná patříte k těm, kteří se modlí, aby se jejich miminko nenarodilo v určitém znamení zvěrokruhu. Někdo si nepřeje Blížence, protože jsou moc upovídaní, někdo zase Lvy, protože bývají arogantní. Ovšem ne vždy to ovlivníte. Každé znamení má ale něco pozitivního. Co je nejlepší vlastnost vašeho potomka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když budete vědět, co je typické právě pro vaše dítě, respektive znamení, v němž se narodilo, můžete to použít jako vodítko při výchově. Co dobrého můžete očekávat od svých dětí na základě horoskopu?

VIDEO: Miminka podle horoskopu

Beran (21. března – 19. dubna)

Malí Berani jsou odhodlaní a mají v sobě zarputilou vytrvalost. Právě to je neuvěřitelně pozitivní vlastnost. Tyto děti se budou chtít neustále něco nového naučit a vždy taky dokončí to, co začaly. Podporujte je v tom a vždy jim zařiďte dostatek inspirujících impulzů.

Býk (20. dubna – 20. května)

Děti narozené ve znamení Býka jsou milé, jemné duše s občasnou divokostí. Naštěstí je baví tvrdá práce a jsou dychtivé pomáhat i s domácími pracemi, zvláště pokud jde o peníze. Dejte těmto malým býkům úkol a buďte si jisti, že se s tím hravě vypořádají. S penězi za odměnu to ale nepřehánějte.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci mají ve znaku dvojčata. Máte-li dvě děti, může to být náročnější než jedno dítě. Ovšem pokud máte potomka narozeného v tomto znamení, pak brzo zjistíte, že jeden Blíženec vydá za dva narozené v jiném znamení. Blíženci mají ale bystré myšlení a jsou to malí řešitelé problémů. Ke každé situaci dokážou přistupovat z jiného úhlu, což je velké pozitivum.

Rak (21. června – 22. července)

Tyto citlivé duše jsou ztělesněním idylického snílka. Daří se jim v uměleckém snažení, pokud se nemusí příliš zdržovat v předem stanovených liniích. Jako rodiče dopřejte malým Rakům svůj vlastní osobní prostor, kde mohou snít do sytosti.

Nejvzteklejší děti horoskopu. Která tři znamení dají rodičům pořádně zabrat?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou přirozenými vůdci, jsou sebevědomí a daří se jim ve skupinových aktivitách. To ostatně poznáte jako rodiče velmi brzo. Protože jsou malí Lvíčci často a rádi středem pozornosti, odvedou dobrou práci jen tehdy, pokud je součástí pochvaly. Nechte svého malého Lva rozvíjet se tím, že ho necháte vést, zadávat úkoly a pomáhat ostatním.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou dokonalé perfekcionistky. A to už i jako děti. Žijí pro to, aby vše, co dělají, bylo „tak akorát“, takže můžete očekávat, že budou velmi rády udržovat svůj pokojíček uklizený. V rámci své snahy o dokonalost navíc i malé Panny přirozeně milují pocit, když můžou být nápomocné a doslova dychtí pomáhat. Pozor, někdy je budete muset brzdit.

Váhy (23. září – 22. října)

Děti narozené ve znamení Vah budou vždy chtít, aby vše bylo spravedlivé a vyvážené. Určitě si tedy nebudou lakotně hlídat svoje hračky, ale rády je půjčí i kamarádům nebo sourozencům. Jako první taky nabídnou pomoc v případě, že se budou vybírat prostředky na cokoli. Očekávejte, že dají největší částku. Někdy je dobré jim říct, že musí myslet i na sebe.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři jsou nenasytní malí nevraživci, kterým se daří v činnostech, které mohou dělat sami. Malí Štíři mají sklon stát se nenasytnými čtenáři a milují činnosti, které jsou výzvou pro jejich rychle pracující mozky. Dejte svému malému Štírkovi šanci hrát si samostatně a buďte tu pro něj, až si přijde říct o velké mazlení.

Sebevědomé děti horoskopu. V těchto čtyřech znameních se rodí děti, které mají silnou sebedůvěru

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Děti narozené ve znamení Střelce milují přírodu, zvířata a taky čerstvý vzduch. Největší radost jim uděláte, když budou mít na starosti domácího mazlíčka. Buďte si jistí, že mu poskytnou extra náklonnost a lásku. Nebojte se jim dát v tomto směru volnost, nezklamou vás.

Kozoroh (23. prosince – 20. ledna)

Kozorohové jsou „staré duše“ zvěrokruhu. Pokud se vám zdá, že se vaše dítě narozené v tomto znamení snaží ze všech sil, je to proto, že je to rozený dříč. Kozorozi jsou totiž ambiciózní a ochotní tvrdě na všem pracovat, aby dosáhli toho, co chtějí.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Společenský Vodnář se může spřátelit prakticky s kýmkoli. Je to takový společenský motýl (i když na Blížence nemá), který je i dobrý posluchač. Už jako dítě dává přednost tomu, být ve velké skupině, kde může komunikovat s ostatními. Udělejte radost svému Vodnáři tím, že ho přihlásíte na spoustu skupinových aktivit, kde jeho přirozené dispozice zazáří.

Ryby (19. února – 20. března)

Malé Rybky jsou neuvěřitelně laskavé a obětavé, což je naprosto úžasná vlastnost. Vždycky budou toužit po tom, aby spolu všichni vycházeli. Jsou ale taky trochu citlivé, pokud jde o myšlenky a pocity druhých. Najděte způsoby, jak vaše dítě utěšit, aby mohlo poskytnout útěchu ostatním.

Témata: Miminko, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Beran, Blíženec, Panna, Střelec, Býk, Rak, Štír, Lev, Vodnář, Kozoroh, Obětavost, Rys, Myšlení, Horoskop, Znamení, Osobnostní rys, Znamení zvěrokruhu, Děti, Vlastnost, Váha