Maminka.czHoroskopy

Nejlepší sport pro vaše dítě podle znamení zvěrokruhu. Pro koho je nejlepší běh, fotbal nebo balet?

aši 4.  6.  2023
Přemýšlíte, jakou sportovní aktivitu vybrat pro vaše dítě? Jistě, může otestovat cokoli, ale zkuste vybrat sport podle astrologie. Hvězdy totiž každé dítě předurčují pro něco jiného. Někomu se bude dařit v kolektivním sportu, jinému vyhovuje spíše individuální aktivita. Samozřejmě to berte s rezervou, ale proč si nezavolat na pomoc astrologii?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran

Šťastný a většinou nadšený Beran miluje, když se na něj upírají všechny oči. Nebojí se kopat, křičet, skákat, blbnout, jen aby na sebe upoutal pozornost. Roztleskávání je dokonalá kombinace radosti, zvuku a pohybu, která udrží vaše dítě nadšené po celý trénink. No, pokud máte kluka Berana, zřejmě ho roztleskávání nenadchne (i když, proč by ne?), ale určitě ho nadchne něco svižného, kde se může vyřádit a kde bude vůdce týmu, třeba hokej nebo nohejbal.

VIDEO: Horoskop: Na co mají talent jednotlivá znamení?

Býk

Býci jsou systematičtí vytrvalci. Jako zemské znamení dávají přednost venkovním sportům, aby byli blízko přírodě. Ideální jsou pro ně například inline brusle, jízda na kole nebo golf. I když se zdá, že golf je osamělý sport, právě to malí Býci velmi ocení. Golf je taky ale o soutěživosti, což dává dětem v tomto znamení chuť a elán pokračovat v tom, aby se strefili do jamky. No a bonusem je fakt, že golf se hraje na zelené trávě, a z toho jsou Býci opravdu nadšení.

Blíženci

Děti ve znamení Blíženců milují sport, který jim poskytuje dostatek času k tomu, aby dohnaly své kamarády. Jsou to společenské bytosti, takže milují sporty, kde mají kolem sebe spoustu přátel, a kde budou mít šanci ukázat, jak jsou skvělí. Vhodnými sporty jsou pro ně ty, kde se nebudou nikdy nudit. Nudu totiž Blíženci nesnášejí. Proto zkuste například baseball, softball nebo pohybové aktivity, u kterých můžou mluvit.

Rak

Děti ve znamení Raka dokážou skvěle dělat více věcí naráz, což jim umožňuje vyniknout ve sportech, jako je fotbal. V něm musí být rychlí běžci, zároveň umět strategicky přemýšlet, kam kopnout nebo jak zablokovat spoluhráče. Kromě toho si při fotbale budou užívat parťáctví svých spoluhráčů, ale nebudou je často vyzdvihovat, což je pro tohle citlivé a introvertní znamení hodně důležité. Dal gól? Super, ale za pět minut ho dá někdo jiný.

Lev

Každý sport, který vyžaduje intenzivní disciplínu, soustředění, odhodlání a mistrovství, osloví děti narozené ve znamení Lva. Tihle lvíci mají od přírody silnou mysl a osobnost, takže ideální jsou pro ně bojové sporty, jako je karate, judo nebo cokoliv, kde mohou ukázat, jací jsou vůdci. Navíc milují být „na parketu“, a tohle je super příležitost, jak se předvést v celé kráse.

Mámy podle horoskopu: Blíženkyně organizátorky, pohodové Račice, Lvice vypravěčky a Panny ocení zvídavost

Panna

Panny mají tendenci být sebekritické, takže v každém sportu jsou na sebe neuvěřitelně tvrdé. I proto je pro tohle úzkostlivé znamení vhodný basketball. Týmová hra jim poskytne přátelství a podporu a zároveň je učí zklidnit svou mysl, když se soustředí na střelbu do koše. Tahle dovednost pomůže dětem ve znamení Panny i v jiných oblastech života, zvláště když budou bojovat s úzkostí.

Váhy

Děti ve znamení Vah jsou obvykle harmonicky naladěné a mají působivou úroveň sebekontroly. K těmto dětem se hodí plavání, které jim dovolí uvolnit se a cítit se svobodněji. Vzhledem k jejich touze po vnitřní harmonii, jsou pro ně vhodné i takové sporty, které k rovnováze přispívají. Může to být kromě plavání také dětská jóga, pilates nebo vodáctví.

Štír

Chytré a neuvěřitelně rychlé děti ve znamení Štíra prosperují v prostředí, kde budou neustále vystaveny výzvám. Nejsou moc trpělivé, takže potřebují sport, který vyžaduje jejich plnou pozornost, oddanost a zároveň jim nabídne nové pohyby a choreografie, které se Štíři velmi rádi a rychle naučí. Ideální je pro ně tanec, a to jakýkoli, včetně baletu nebo pole dance.

Střelec

Nezávislé, svobodomyslné děti ve znamení Střelce si budou rády užívat jakýkoli sport, který zahrnuje živly (voda, oheň, země nebo vítr) a budou vynikat téměř v každém sportu, který zkusí. Zvláště rádi zkoušejí věci, které jsou považovány za „neobvyklé“, třeba jako surfing, polo, nebo paddle boarding. Tyhle děti milují vzrušení, takže je jasné, že chtějí zkusit něco, kde zažijí dobrodružné chvíle.

Kozoroh

Děti narozené ve znamení Kozoroha jsou nejen disciplinované, ale občas tak trochu jako stroje. Rádi posouvají svoje vlastní hranice nad absolutní limity a užívají si jakýkoli sport, který jim nabídne kromě výše uvedeného i zážitky. Vhodný je pro ně například americký fotbal, kde může Kozoroh ukázat, jak je dobrý. Jinak ale Kozorohovi vyhovují spíše individuální sporty, jako je aerobik, jogging, tenis.

Vodnář

Děti ve znamení Vodnáře si rády protáhnou nohy. Nejraději běhají venku v přírodě, aby cítili vítr (vzduch je jejich astrologický prvek, tak se nedivme). Vodnáři žijí ve své hlavě a běhání jim umožňuje nejen přemýšlet o důležitých věcech, ale dodá jim to taky vzpruhu, díky které si uspořádají myšlenky, vytvoří si plán a "vypotí" ty pětky, které se objevily v žákovské. Proto je pro ně vhodný běh na dlouhé tratě.

Ryby

Intenzivní Ryby jsou velmi expresivní a mají sklony se vším seknout, jakmile se věci nevyvíjejí podle jejich představ. Vhodný je pro ně tenis, který jim pomůže, aby zůstaly soustředěné, aby se nevzdaly nebo neuvízly v emocionálních kolejích. Tím, že sledují tenisový míček a odpalují jej přes síť, usměrňují své pocity zdravým a produktivním způsobem, který jim pomáhá, aby zůstali motivovaní. K drilu ale mají odpor, takže je bude bavit spíše takový sport, kde budou spíše relaxovat.

Táta podle horoskopu: Raci se svým dětem věnují naplno, Ryby ve výchově trochu pokulhávají
Témata: Děti, Děti a sport, Horoskopy, Péče o dítě a jeho výchova, Sport, astrologie, Beran, Kozoroh, Tenisový, Sportovní aktivita, Znamení zvěrokruhu, Balet, Prvek, Znamení, Fotbal, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat