Maminka.czPříběhy

Nejmladší supermodelka na světě vyrostla. Do krásy? Posuďte sami

Lenka Brožová len 27.  4.  2023
Jak dlouho trvá stát se supermodelkou? Pár let a snad dotyčná nestihne moc zestárnout. Když ale první focení absolvujete před svými čtvrtými narozeninami, jste disciplinovaná a navrch máte VIP rodiče se zajímavými geny, zařadíte se mezi elitu supermodelek už jako dítě. Bohužel to zaznamenají i pedofilové…

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kristina Pimenova absolvovala své první módní focení skutečně dřív, než jí byly čtyři roky. A její pomněnkové oči doslova pobláznily svět! Časopis Daily Mail ji v roce 2014 označil za „nejkrásnější dívku na světě“ a její kariéra se rozjela na plné obrátky: Armani, Benetton, Burberry, Roberto Cavalli, Replay, Fendi, Guess… Z Kristiny Pimenovy se stala nejmladší supermodelka vůbec a její výdělky se počítaly v milionech.

Ve FOTOGALERII v úvodu článku se podívejte, jak opravdu překrásná Kristina Pimenova jako dítě byla a jak vypadá dnes v 17 letech.
 


VIDEO: Celebrity, které neunesly svou slávu

Vidíte v jejích fotkách sex? Měli byste se jít léčit!

Dívenka také měla být po kom půvabná, její matkou je bývalá ruská modelka Glikeriya Shirokova. Otcem pak známý fotbalista Ruslan Pimenov, takže dostala do vínku navrch i sportovní nadání: v Moskvě trénovala moderní gymnastiku pod vedením mistryně světa Olgy Kapranovové a v roce 2013 získala na turnaji v Tatarstánu zlatou medaili ve své kategorii.

Kristina je odmala velmi populární na sociálních sítích. Když jí je ještě spravovala její matka, ozývaly se ostré kritiky, že snímky jsou na tak malou holčičku příliš vyzývavé a provokativní. Nejvášnivější debatu vyvolal ten, jak sedí na posteli pouze v úsporných šortkách. Kristinina matka se bránila: „Nesouhlasím s obviněním, že jde o sexualizaci fotek. V mých očích jsou všechny fotky nevinné. Musíte přemýšlet jako pedofil, aby pro vás tyto fotografie měly sexuální podtext – a měli byste se jít léčit!“

Glikeriya Shirokova zároveň protestuje, že by si snad dcerou řešila vlastní komplexy. A při každé možné příležitosti rozhlašuje, že „ta opravdová krása je uvnitř“ a že „se oba s Kristininým otcem snaží, aby si užívala dětství a nehodnotila nikdy lidi podle vzhledu“. Jako v dokumentu, který o Kristině Pimenově odvysílala televize RTL v říjnu 2016. To už ale Kristina s maminkou žila v Kalifornii.

Větší než malé množství krásy. A talentu!

Ukázalo se totiž, že sláva Kristiny Pimenovy nebude pomíjivá jako u spousty jiných dětských hvězdiček. Dodnes si modelingem vydělává miliony. A že od modelingu to je jen krůček k filmu, začíná koketovat i s herectvím. Zatím si zahrála v italském fantasy Creators: The Past a v hororovém thrilleru The Russian Bride. A všude propaguje svůj claim: REMEMBER BEAUTY IS INSIDE❤️.

GALERII v úvodu článku si můžete prohlédnout, zda to vážně funguje :-)

Témata: Příběhy, Kuriozita, Celebrity, Krása, modelka, Topmodelka, narozeniny, ambice, Modelky, Dětská Miss, Roberto Cavalli, Mistryně světa, RTL, Burberry, Kristina, Daily mail, Moskva, Focení, Supermodelka, Armani, Replay, Ruska, Gen, Kalifornie, VIP

Video