Maminka.czČasopis Maminka

Nejočekávanější číslo tohoto roku je TADY! S patronkami projektu Maminka roku 2022 na titulní straně

redakce 15.  9.  2022
Říjnové vydání je vždy velkou výzvou – jedná se totiž o nejtlustší a nejobsáhlejší číslo roku. A to dá zabrat! I proto jsme letos zvolili jeho hlavním tématem mateřskou sílu a mateřské superschopnosti. Tři supermanky nám se svými dětmi zdobí navíc i titulní stranu. A to ne jen tak náhodou!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Veronika Kašáková, Míša Tomešová a Aneta Krejčíková jsou totiž patronkami letošního projektu Maminka roku. Při té příležitosti jsme je pozvali i s jejich dětmi na Dvůr Pecínov, kde probíhalo focení titulní strany, ale také natáčení společného rozhovoru. A nebylo to tak úplně jednoduché.

VIDEO: Nová Maminka právě v prodeji!

Ten den bylo totiž úmorné vedro a děti ne úplně naladěné na focení. Nakonec však vše dobře dopadlo! Vznikly nádherné fotografie a skvěle uvolněný rozhovor, který si můžete přečíst na straně 46. Navíc vám ho už 17. 9. přineseme na webu i s videem. 

Již potřinácté máte možnost využít slevových kuponů a nakoupit výhodně vše, co vaše miminko, batole, předškolák nebo vy sama potřebujete. Využijte jedinečných slev u skvělých značek. Slevové kupony můžete uplatnit při akci NÁKUPY S MAMINKOU ve dnech 6. až 9. 10. 2022. POZOR, v některých e-shopech je platnost akce prodloužena!

Během nákupní akce využijte 30% slevy na roční předplatné časopisu MAMINKA.

Klepněte pro větší obrázek

S projektem Maminka v porodnici jsme tentokrát zavítali do Krnova. Do tamní porodnice jsme se opravdu těšili, protože má mezi maminkami skvělou pověst. Nám se zde navíc naskytla jedinečná příležitost natočit plánovaný císařský řez! A byl to opravdu jedinečný zážitek. V čem je tato porodnice průkopnická a jak se tu rodí, se dozvíte na straně 76

Jste nastávající maminkou? Rozhodně byste neměla vynechat tyto články:

  • Jak správně vybrat laktační poradkyni? Na co si dát při výběru pozor? Dočtete se na straně 88.
  • Zajímají vás těhotenské a porodní zajímavosti? Rozhodně se začtěte do strany 60. Dozvíte se například, proč se nejvíce dětí rodí za bouřky.
  • Máte strach z porodu? Napadají vás neustále otázky, na které nenacházíte jednoznačnou odpověď? Rozhodně nejste jediná, podívejte se na stranu 66.

Maminky batolat by neměly vynechat:

  • Článek Dětská práce povolena na straně 106. Dozvíte se zde, jak vychovat z vašeho dítěte samostatného, vytrvalého a zodpovědného jedince.
  • Budí se vaše děťátko ze spaní nebo ho trápí noční můry a děsy? Na straně 110 najdete 7 skvělých tipů pro klidný dětský spánek.

Články pro maminky předškoláků a starších dětí:

  • Tvořím, tedy jsem je článek pro ty z vás, které chcete ve svém dítěti vzbudit tvořivost a jeho schopnosti maximálně rozvíjet a podporovat. Na straně 120 vám poradíme, jak na to.
  • Nechodí vaše dítě do školy rádo? Z průzkumů vyplývá, že je to u českých dětí celkem častý jev. Na straně 140 se dočtete, v čem je problém a zda – případně jak – ho řešit.

Říjnová Maminka je už ode dneška ke koupi na stáncích a na ikiosek.cz, rohlik.cz a kosik.cz. A její nejzajímavější články najdete i na webu v sekci Premium Plus. 

Témata: Těhotenství, Porod, Časopis Maminka, Rozhovor, Nejlepší video, Veronika Kašáková, Krnov, projekt, patronka, titulní strana, Aneta Krejčíková, Číslo, Nákup, Maminka, Focení, Dětská práce, Číslo roku, Míša Tomešová, Děti, Článek
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Tělo po třech porodech? Děti mezeru mezi stehny neocení. Tato máma za svůj instagramový post sklidila uznání
Formánková Simona
Po porodu
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Dcera spisovatelky Haliny Pawlowské Natálie: Už od mala chtěla být módní návrhářkou, dnes má svou značku
Brožová Lenka
Časopis Maminka
První vteřiny po porodu na 30 fotkách: Tohle jsou největší emoce v životě žen!
Víchová Terezaswp
Galerie
Záchvaty zlosti dětem prospívají! Čtyři kroky, kterými zvýšíte emoční inteligenci potomka
Procházková Simona
Péče o dítě a jeho výchova
5 důvodů, proč miminka doopravdy potřebují zavinovačku
Procházková Simona
Novorozenec
Tyhle reakce tatínků vás zaručeně rozesmějí! Jak vypadají těsně po narození svého dítěte?
Formánková Simona
Galerie
Slavné české topmodelky ukázaly své dospívající syny: Který je kopií své mámy?
Mrázková Dita
Slavné maminky