Maminka.czHoroskopy

Nejpohodovější miminka podle horoskopu. V těchto šesti znameních se rodí děti, které jsou klidné, hodné a v noci skoro nebrečí

aši inf 17.  2.  2024
Některá miminka vyžadují kojení skoro nonstop, a dokud nedostanou prso, křičí a křičí. Když je chcete zklidnit, musíte je nakrmit, houpat či vozit v kočárku kolem celého bloku. Jiné děti jsou ale jako andílci. Jsou pohodové, skoro nepláčou, v noci je nakrmíte jednou a jinak spí až do rána. Zázrak?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ukazuje se, že svou roli v tom sehrává také astrologie, konkrétně znamení, ve kterém se vaše miminko narodilo. Jen těžko můžete očekávat, že by vaše dítě, které se narodilo třeba ve znamení Blíženců, bylo v klidu. Naopak u Štíra můžete předpokládat, že dítě bude klidné a pohodové, když nic nepotřebuje. V jakých znameních se rodí děti kliďasové?

VIDEO: Čínský horoskop 2024: Jiří Čermák

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Podle astrologie jsou lidé narození ve znamení Kozoroha zodpovědní, disciplinovaní a mistři sebekontroly. To můžete očekávat už od svých novorozených dětí. Tohle miminko si pravděpodobně bude rádo hrát na přikrývce samo, aniž by začalo plakat a vyhledávat vaši pozornost. Brzo taky přijde na to, jak se válet, plazit nebo chodit – a to dřív, než to od něj budete čekat. Tyto děti zůstanou v pohodě, pokud budete dodržovat jejich rutinu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnářské děti jsou velcí pohodáři. Zdá se, že jsou spokojené s tím, že mohou samy prozkoumávat svět a prospívat, pokud jim každý den dopřejete dostatek času na hraní. I jako opravdu malá miminka jsou Vodnáři pohodáři, kteří se doslova nabíjejí tím, že jsou chvíli sami. Hned pak se smějí a jsou bezstarostní.

Ryby (19. února – 20. března)

Podle astrologů jsou malé Rybičky bytosti, které se narodí s vrozenou schopností „jít s proudem“. Ryby jsou víc zaměřené na vnitřní svět než na věci, které se dějí v jejich okolí. Jsou to od malička snílkové zvěrokruhu. To znamená, že se často doslova ztrácejí ve své představivosti. Co se děje kolem nich, je nijak nestresuje ani neobtěžuje. Máte-li štěstí, že máte nebo budete mít dítě Rybu, očekávejte, že to bude dítě velmi zenové a pohodové.

Nejúspěšnější a nejtalentovanější děti zvěrokruhu. Kterým dětem se bude vždycky dařit a proč?

Býk (20. dubna – 20. května)

Podle astrologie jsou děti narozené v Býku stabilní a vyrovnané. Mají však silnou potřebu rutiny a nenávidí náhlé změny, takže je nejlepší dodržovat stejný rozvrh každý den a vyhýbat se odchylkám od toho, na co je váš malý Býček zvyklý. Jen pozor, býčí mláďata budou asi trochu tvrdohlavá. Nemělo by vás to překvapit, když budou trošku bojovat před spaním nebo budou povykovat při jídle, když na něj nemají náladu. Aby byli malí Býci v pohodě, zajistěte jim na dotek příjemné zavinovačky nebo overaly, aby se cítili v bezpečí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny – nejzářivější a nejtišší ze všech znamení. Díky bázlivé povaze je pravděpodobné, že malé Panny ani nezabrečí nebo nezafňukají, i když budou hladové nebo mokré. To poslední, co by Panna udělala, je někoho obtěžovat nebo na sebe přitahovat pozornost (a to i v raném věku). Dobrosrdečné Panny budou pravděpodobně v pohodě téměř u všech aktivit. Pokud čekáte miminko v tomto termínu, připravte se na to, že dokáže prospat celou noc a nevydat žádný zvuk.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Čekáte Štírka? Poděkujte vesmíru. Ano, zvláště pokud je předchozí potomek Blíženec nebo Lev. Štíři bývají totiž obvykle od malička klidní, poslušní a zodpovědní. Tento klid byste si však neměli plést s nedostatkem vášně. Jako vodní znamení jsou Štíři intenzivně emotivní, jen to nedávají vždy najevo. Každopádně jako miminko bude tohle dítě velmi pohodářské.

Témata: Kojení, Miminko, Horoskopy, Kočárek, Znamení podle horoskopu, Blíženec, Panna, Býk, astrologie, Štír, Lev, Vodnář, Kozoroh, Znamení, Býček, Horoskop, Prso, Jiří Čermák, Kočárky na Heureka.cz