Maminka.czDovolená s dětmi

Nejúžasnější místa v Česku, která můžete navštívit s celou rodinou. O dobrodružství a zábavu bude postaráno!

Dita Mrázková 23.  6.  2024
Naučné stezky, zábavní parky, cesta do minulosti i rodinné festivaly. To a spoustu dalšího můžete zažít s rodinou o prázdninách v tuzemsku. Zaručujeme, že malí objevovatelé si užijí výlety po Česku stejně jako za oceánem!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nevyšlo vám letos moře, a léto tak budete trávit „doma“? Našli jsme pro vás několik míst po celé republice, kde se budete cítit jako na pravé dovolené. 

VIDEO: TADY TO BUDE DĚTI BAVIT! KTERÉ HRADY A ZÁMKY MUSÍTE NAVŠTÍVIT?

Klepněte pro větší obrázek

I v Čechách a na Moravě se dá zažít spousta dobrodružství a nečekaných zážitků. Nevěříte? Tak sbalte klobouky, kufry a vyrážíme!

Do Krkonoš nejen za Krakonošem

Klepněte pro větší obrázek

Kam jinam vyrazit v tropických prázdninových dnech než do hor? Na okraji krkonošských Janských Lázní najdete stezku korunami stromů, která se jen tak nevidí. Vy z ní ale uvidíte široko daleko! Na zážitkové a naučné cestě dlouhé 1511 metrů, která je zakončena výstupem na 45 metrů vysokou vyhlídkovou věž, poznáte svět z úplně jiné perspektivy. Cestu dolů můžete urychlit jízdou v tobogánu, který byl původně určen dětem, hojně jej ale využívají i senioři.

Klepněte pro větší obrázek

Občerstvit se můžete ve stylové restauraci V Korunách s venkovní zahrádkou, děti si pak můžou ještě užít i přilehlý Emilův lesní svět. Rozsáhlé hřiště navržené pro všechny věkové kategorie nabízí spoustu zábavy!
Více na Stezka korunami stromů Krkonoše – poznejte les tak trochu jinak (Treetop-walks.com)

Léto s dětmi

Hledáte inspiraci, co podniknout a kam vyrazit s dětmi  o prázdninách? Kde si užijete sport, zábavu a dobrodružství? Přinášíme spoustu inspirativních nápadů, praktických tipů a rad. Dozvíte se, kde najdete nejkrásnější místa na výlety, rodinné cyklo a pěší turistické stezky, kam se vydat za kulturou, kde objevíte zajímavá místa. Nechybí ani praktické tipy a důležité informace, týkající se dovolené a cestování, které potřebujete vědět.

Témata: Děti, Dovolená s dětmi, Rodina, Tipy na výlet, Kam s dětmi, Prázdniny, Léto s dětmi, zábava, léto, Výlety, Cestujeme, praha, Za zábavou, kultura, Krkonoše, Atrakce, Tipy redakce, Mirakulum, Dinopark, Outdoor Resort Březová, festival, Stezka korunami Kr, Kinderland, Dobrodružství, Seč