Maminka.czKrása a styl

Největší chyby, které děláte při výběru podprsenky! Jak se jich vyvarovat?

redakce 17.  5.  2017
Pokaždé, když si koupíte novou podprsenku, cítíte, že to není ta pravá? Nezoufejte, nejste v tom sama. Špatnou podprsenku, ať už se jedná o nevhodný obvod nebo nevyhovující velikost košíčků, nosí až 80 procent žen! Poradíme vám, kterých chyb se vyvarovat!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Velký obvod

Velký obvod je pravděpodobně největší chybou, kterou při pořizování podprsenky děláme. Většina žen si kupuje 85, ale nejvíce z nás má velikost jen 75 nebo 80. A jak vlastně poznáte, že je obvod příliš velký?

V první řadě vám podprsenka vzadu u zapínání vyjíždí nahoru, protože obvod nedrží ňadra tak, jak má, a většina váhy je zavěšena na ramínkách. Ta by správně měla nést pouze 20 procent celkové váhy prsou. Když nesou více, prsa klesají, ramínka se zařezávají a mohou přijít i bolesti zad a krční páteře.

Už jste slyšeli o Podprsenkové revoluci? Že ne? Podívejte se zde a dozvíte se víc.

Jak se chybě vyhnout: Při zkoušení v kabince zvedněte obě paže vzhůru, obvod se nesmí ani hnout a prsa rozhodně nesmějí spodem vykukovat z košíčků. Pokud se obvod hýbe, sáhněte po podprsence s menším obvodem a o jedno číslo větším košíčkem.

Témata: Video, Krása a styl, Jen pro maminku, Výběr, Vývar, Blesk pro ženy, Kategorie, Většina žen, Zkoušení, Malý koš, Podprsenka, Poprsí, Kabát, Výstřih, NEJ, Košíček, Malý prs, Krční páteř, Podprsenková revoluce, Celý prostor, Držení těla, Kostice, Velký prs, Lopatka, Jak
Mohlo by vás zajímat