Maminka.czHoroskopy

Největší pohodáři zvěrokruhu. Kteří rodiče budou pro své děti nejvíc cool?

aši 2.  9.  2023
Rodičovský styl je při výchově nesmírně důležitý, abyste se co nejlépe propojili se svým dítětem. Výchova je ale taky jednou z nejtěžších a nejnáročnějších disciplín. Některá znamení zvěrokruhu mají schopnost vytvořit si s potomky mnohem silnější pouto než jiná.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Podle astrologů je důvodem znamení, v němž se rodiče narodili. Díky určitým vlastnostem jsou někteří rodiče velcí pohodáři, kteří jsou nejen vychovatelé, ale taky zábavní přátelé. Kteří rodiče ze zvěrokruhu jsou pohodáři, kteří výchovu nehrotí a nesnaží se děti k ničemu nutit? Tihle jsou nejvíc cool. Patříte do seznamu?

VIDEO: Rodič podle znamení

Rak

Nejvyšší prioritou Raka je radost a štěstí rodiny a dětí. I proto se rodiče ve znamení Raka snaží vychovávat své potomky bez omezení a snaží se jim vytvořit srdečné a milující prostředí. Vědí, že láska je silné "lepidlo", které drží rodinu pohromadě a posiluje pouta, která mezi sebou členové rodiny mají. Proto také neustále hledají strategie, jak své dítě co nejlépe pochopit. Raci vždy milují své děti bezpodmínečně. Soucítí s nimi během všech vzestupů a pádů a upřímně je vedou k tomu, aby se dokázali vypořádat i s problémy. Pokud jsou děti zklamané nebo mrzuté, Raci rodiče jsou citliví a empatičtí, nepotřebují jim dávat přísné tresty a zákazy vycházení. Rodiče v tomto znamení vychovávají jedny z nejvyspělejších lidí.

Blíženci

Blíženci jsou společenští, upovídaní a extrovertní a snaží se vnést do domova zábavu a humor. Rodiče narození v tomto znamení se snaží praktikovat výchovu v srdečném a lehkém duchu, kdy si s dětmi hrají nebo povídají o všem možném. Preferují přímočarost a pohodářství před tvrdým výchovným stylem založeném na příkazech. I když jejich dítě mluví o něčem nedůležitém nebo je naopak zainteresováno něčím důležitým, rodič Blíženec se mu vždy snaží pozorně naslouchat. Protože milují zábavu a společnost, Blíženci vždy povzbuzují své děti, aby se stýkaly s přáteli, sourozenci a spolužáky. Že nemají hotový úkol? Svět se nezboří.

Nejzlobivější děti zvěrokruhu. S kým budou mít rodiče při výchově nejvíc práce?

Býk

Býci jsou zemské znamení, a přestože jsou trochu paličatí, své potomky rádi rozmazlují a hodně jim dopřávají. Vždy se snaží vytvořit jim ideální prostředí a chtějí, aby dítě mělo vše, co oni nikdy neměli. Jsou cool v tom, že naprosto striktně dodržují soukromí svých potomků. Rádi se taky oddávají dlouhým rozhovorům s dětmi a vždy se snaží pochopit to, co jejich dítě cítí. Jako rodiče jsou si vědomi toho, že pocit důvěry, sebeúcty a studijní úspěchy jejich dětí závisí ve značné míře na rodičovské velkorysosti a taky pomoci. Jsou cool rodiče proto, protože mají velkou trpělivost. A protože vědí, že děti toho mají hodně co na práci a že ne vždy vás chtějí poslouchat. Místo toho, aby své potomky pouze kontrolovali a neustále jim přikazovali, co mají dělat, nechávají je „být dětmi“. Vždy jsou svým potomkům oporou, což z nich dělá super pohodové rodiče.

Ryby

Empatické a kreativní Ryby jsou i v roli rodičů skvělé a pohodářské. Právě kreativita z nich dělá cool rodiče. Navíc jsou extrémně intuitivní, takže velmi dobře vycítí, čím jejich dítě prochází. Díky tomu se jejich děti cítí milované a v bezpečí. Rodiče narození ve znamení Ryb jsou takové "roztleskávačky" svých dětí, takže se často stává, že se ve své roli rodiče ztratí. Jsou také obecně nostalgičtí, takže si budou pamatovat každou maličkost, kterou jejich ratolest udělala. Vždy se ze všech sil snaží naučit své děti, aby se na svět dívaly jinak a snaží se být pro ně vzorem, ke kterému mohou vzhlížet. Jednou z jejich nejlepších vlastností je klidná povaha. Kdykoli dítě potřebuje pomoc, Ryba rodič vždy ví, co má dělat.

Témata: Výchova, Horoskopy, Rodiče, Znamení podle horoskopu, Styl, Děti, Pohodář, Potomek, Cool, Znamení zvěrokruhu, Znamení, Zvěrokruh, Ryba
Mohlo by vás zajímat