Maminka.czHoroskopy

Nejvzteklejší děti horoskopu. Která tři znamení dají rodičům pořádně zabrat?

aši inf 13.  1.  2024
Každý řeší problémy hněvu po svém. Někdo vybuchne jako sopka, jiný se stáhne do své ulity. Platí to nejen pro dospělé, ale i pro děti. Která tři znamení ze zvěrokruhu patří k největším vzteklounům?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Podle astroložky Susan Taylor existují tři znamení, v nichž je nejvíce vzteklých dětí. Radí také, jak mohou rodiče záchvaty vzteku zmírnit nebo ovládnout. Děti samozřejmě zvládají vztek hůře než dospělí, protože se ještě nedokážou tolik ovládat. Které děti jsou nejhorkokrevnější a dokážou se vztekat kvůli maličkosti?

VIDEO: Horoskop pro rok 2024: Koho čeká velký úspěch?

Beran

Malí Berani patří k největším vzteklounům ze zvěrokruhu. Vládne jim planeta Mars, která je o akci a pohybu. Nedivte se tedy, že váš potomek narozený v tomto znamení nikdy neposedí. Tyhle děti často jednají bez přemýšlení a nemají rády čekání a nicnedělání. Jsou velmi netrpělivé, což přispívá k záchvatům vzteku a naštvanosti. Co radí astroložka rodičům? Aby se malí Berani vyhnuli tlaku, potřebují běhat, chodit nebo dělat něco, co je zaměstná. Ideální jsou sportovní aktivity, které dětem ve znamení Berana umožní, aby se uvolnily a měly čas na rozmyšlenou.

Dědečkové podle horoskopu. Kdo se bude s vnoučaty mazlit, chodit na výstavy nebo je bude doučovat matematiku?

Štír

Vládnoucími planetami malých Štírů jsou Pluto a Mars. Ty způsobují, že jsou tyhle děti impulzivní, a to velmi často drsným způsobem. Bývají kousavé a zručné v tom, jak umlčet své nepřátele, a to už na pískovišti. Jakmile vycítí nebezpečí nebo jsou něčím znepokojené, chovají se unáhleně a vztekle. Co radí astroložka? Uklidnit malé Štíry se můžete pokusit rozptýlením. Najděte v rychlosti něco, cokoli, co může rozptýlit jejich pozornost, třeba hračku na druhé straně místnosti. Později se pro ně hodí nějaké typy bojového umění, například judo nebo karate.

Vodnář

Malého Vodnáře nepřehlédnete, vždycky plave proti proudu. Tyhle děti jsou originální, pokud jde o nápady. Rozhodně je nerozhodí jiné názory a obvykle si dělají rády legraci z toho, co si o nich druzí myslí. Děti narozené ve znamení Vodnáře dělají jen to, na co myslí a co chtějí, takže často jednají z náhlého popudu a dokážou se vztekat, pokud jim v tom někdo brání. Co radí astroložka? Abyste Vodnáře zklidnili, musí mít na výběr. Netlačte na ně, dejte jim dostatek prostoru a času na rozmyšlenou.

Témata: Horoskopy, Rodiče, Znamení podle horoskopu, Beran, vztek, Vodnář, Ulita, Dospělí, Mars, Horoskop, Děti, Astroložka, Znamení, Zvěrokruh, Pluto