Maminka.czHoroskopy

Nejzábavnější matky zvěrokruhu. S kterou maminkou si děti užijí nejvíc legrace?

aši 5.  8.  2023
Legrace, smích a humor jsou jedny z nejmocnějších nástrojů, jak vnést do životů radost a štěstí. Smích dokáže odlehčit atmosféru, pozvednout náladu a navázat spojení mezi lidmi. A to platí i při výchově dětí. V rodinách, kde se členové často a rádi smějí, je obvykle méně napětí a konfliktů. Kterých pět znamení rodí nejvtipnější a nejzábavnější mámy?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Dobrý smysl pro humor je cenným aktivem, které může přinést radost, navázat spojení a odlehčit i ty nejtěžší situace. Pamatujte, že smích je opravdu nejlepší lék.

VIDEO: Rodič podle znamení

Blíženci

Blíženci, vzdušné znamení, kterému vládne Merkur, je proslulé svými výjimečnými komunikačními schopnostmi a intelektuální hbitostí. Matky narozené v tomto znamení mají přirozený talent pro vtip, žertování a slovní hříčky, které dokážou polechtat bránici. Jsou zručné ve vymýšlení chytrých a jednoduchých zábavných povídek, které dokážou děti rozesmát. Matky Blíženkyně mají schopnost přizpůsobit se jakékoli situaci a bez námahy vnášet do konverzace humor, čímž se stávají duší každého setkání. Jejich hravá povaha a talent pro zlepšení nálady z nich dělá nejen skvělé matky, ale taky milé kamarádky.

Lev

Lev jako ohnivé znamení ovládané Sluncem, je známé svou magnetickou osobností a smyslem pro dramatičnost. Není tedy divu, že do seznamu nejzábavnějších matek patří i Lvice. Lvice matky jsou rády v centru pozornost a jsou přirozenými umělkyněmi, které dokážou bez námahy zaujmout všechny v rodině (i mimo ni). Jejich divadelní povaha z nich dělá vynikající vypravěčky, takže děti doslova visí na každém jejich slovu. Lvice mají vrozenou schopnost najít humor i v těch nejnáročnějších situacích, rády s dětmi dovádějí až k padnutí a vytvářejí v domě radostnou atmosféru. Jejich nakažlivý smích dokáže zlepšit náladu i sebenaštvanějšímu dítěti.

Dědečkové podle horoskopu. Kdo se bude s vnoučaty mazlit, chodit na výstavy nebo je bude doučovat matematiku?

Střelec

Střelec, ohnivé znamení, kterému vládne Jupiter, je známý svým dobrodružným duchem a láskou k objevování. Matky Střelkyně mají nakažlivý smysl pro humor, který pramení z jejich zvídavé a otevřené povahy. Střelkyně mají neobvyklou schopnost najít humor i ve všednosti a proměnit každodenní situace v něco veselého. Tahle jejich schopnost z nich dělá dokonalé matky a společnice pro rodinná dobrodružství a cestování. Jejich humor inspiruje ostatní, aby brali život z lepší stránky.

Vodnář

Vodnář, vzdušné znamení ovládané Uranem a Saturnem, je proslulé svým nekonvenčním přístupem k životu. Matky Vodnářky mají výrazný smysl pro humor, který bývá často velmi výstřední a nečekaný. Mají talent na chytré slovní hříčky a suchý humor, který ne vždy každý hned pochopí. Dokážou často druhé zaskočit, ale rodinný život je s nimi mnohem zábavnější. Nacházejí totiž smích i v absurditách života a nebojí se posouvat hranice, aby v dětech i svých nejbližších vyvolaly smích. Jejich nekonvenční humor z nich dělá mistryně příjemných překvapení.

Ryby

Ryby, vodní znamení ovládané Neptunem a Jupiterem, jsou známé svou empatickou a soucitnou povahou. Matky Ryby mají jedinečný smysl pro humor, který je zakořeněn v jejich schopnosti porozumět druhým a spojit se s svými dětmi na emocionální úrovni. Ryby vynikají v tom, že se dokážou samy shodit a nevadí jim, že se jim děti budou smát. Tím dokážou zmírnit jakékoli napětí a zlepšit náladu. Jejich intuitivní povaha jim umožňuje vycítit, kdy se jejich potomci potřebují zasmát. I proto je děti zbožňují a považují je za své důvěrníky, kteří je vždy emočně podpoří.

Témata: Rodina, Horoskopy, Matka, Znamení podle horoskopu, Slunce, Uran, Jupiter, Humor, Neptun, Legrace, Znamení, Schopnost, Lvice, Zvěrokruh, Merkur, Smích