Maminka.czHoroskopy

Nejzábavnější tátové zvěrokruhu. Která čtyři znamení patří k nejvíc cool tatínkům?

aši 11.  11.  2023
Co dělá dobrého tátu dobrým? To, že dítě přebaluje, střídá se v noci při krmení, pomáhá v domácnosti? Existuje spousty způsobů, které definují otcovství, ale to neznamená, že každý táta bude dobrý. Tedy alespoň ne tak, jak to dítě potřebuje. Dítě potřebuje otce, který je milující, ochranitelský, ale taky je s ním legrace.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kdo ze zvěrokruhu patří k nejzábavnějším a nejvtipnějším otcům? Jsou to následující čtyři znamení. Tihle si otcovství užívají a vždy se snaží, aby se jejich děti smály.

VIDEO: Podzimní chmury a jak se jim vyhnout? Tipy pro všechna znamení zvěrokruhu

Střelec

Střelec je podle astrologů nejzábavnější znamení zvěrokruhu. Střelci mají hravou a dobrodružnou povahu. Nemají rádi nudu, takže se jako tátové vždy snaží o to, aby se ani děti nenudily. Jsou skvělí vypravěči a jejich poutavé příběhy a vtipné komentáře děti hltají doslova jedním dechem. Čas, který tátové narození v tomto znamení, tráví s dětmi, je vždy bláznivý a zábavný. Někdy jim tedy trvá, než si najdou na své potomky čas, ale když už si ho najdou, je to vždycky zábavná jízda. Tátové Střelci rozdávají smích, který je nakažlivý i pro ostatní.

Blíženci

Druhým nejzábavnějším znamením zvěrokruhu jsou Blíženci. Tátové Blíženci v sobě mají hravost a velký smysl pro humor. Budou dětem vyprávět příběhy, vtipy a budou se je snažit rozesmát. Jejich tajný recept spočívá v tom, že dokážou bystře pozorovat celou místnosti a říkat správné věci ve správný čas. Mají sklony k sarkasmu a vždy dokážou odlehčit jakoukoli náročnou situaci (třeba když se maminky zlobí, že si děti neuklidily hračky, nebo že nesnědly svou porci). Jsou to pohodáři, s nimiž je dětem dobře. Je pro ně těžké být přísný táta, ale od toho jsou v rodině jiní.

Lev

Lev je král džungle nebo otec džungle. Lvi jsou milující a loajální, takže se z nich stávají skvělí tátové, kteří jsou obdařeni velkorysostí a přirozeným sebevědomím, které v nich i v jejich dětech podporuje zdravou sebelásku. A co víc, jsou zábavní. Jejich humor sice často vypovídá o tom, jak rádi jsou středem pozornosti, ale dětem to nevadí. Mívají odvážné nápady, takže čas strávený s dětmi je plný překvapení. Lvi tátové mají dar jiskřit i v běžných situacích, jako je psaní úkolů, úklid či cokoli, co zavání povinnostmi.

Beran

Dalším zábavným otcem zvěrokruhu je Beran. Berani jsou temperamentní a rozpustilí. Jejich humor je plný energie a velkého elánu. Tátové narození v tomto znamení mají radost, když můžou s dětmi zažívat něco, co je bláznivé. Mají schopnost jakoukoli akci s dětmi správně načasovat. Jsou velmi kontaktní a rádi s potomky blbnou i fyzicky, takže se rádi s dětmi válí třeba i po zemi. Jsou to skvělí vůdci, kteří jsou jako tátové také velmi čestní a ochranitelští. I proto bývají pro děti dobrým příkladem.

Nejhorší rodičovská vlastnost podle znamení zvěrokruhu. Na čem byste měli zapracovat?
Témata: Horoskopy, tatínek, Otec, Znamení podle horoskopu, Beran, Střelec, Děti, Znamení, Táta, Zvěrokruh, Znamení zvěrokruhu, Otcovství, Cool, Elan