Maminka.czCelebrity

Nejžhavější babička na světě: Je jí 52, má čtyři děti, jedno vnouče a tisíce obdivovatelů. Na muže svých snů ale pořád čeká

Dita Mrázková 1.  6.  2023
Majitelka titulu nejvíc sexy babička má pohádkový život, alespoň se tak prezentuje na sociálních sítích. Pyšní se dokonalou postavou, krásnou pletí a do jejích modrých očí se muži kvůli výraznému dekoltu udrží dívat jen stěží. Je čtyřnásobnou mámou i hrdou babičkou, v lásce moc štěstí ale nemá. Potká někdy toho pravého?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Co si představíte, když se řekne slovo "babička"? Svou milovanou babičku, která uměla péct ty nejlepší buchty na světě? Až téměř ikonickou babičku ze stejnojmenného filmu? Nebo nějakou starší ženu se šedivými vlasy a hlubokými vráskami ve tváři?

HEREČKA REGINA ŘANDOVÁ JE DVOJNÁSOBNOU BABIČKOU. JAK TO DĚLÁ, ŽE VYPADÁ TAK SKVĚLE?

Gina Stewart slovo "babička" posunula úplně jiným směrem. A to díky svému vzhledu, který připomíná všechno, jen ne typickou babičku. Před pár lety dokonce získala titul Nejžhavější babička na světě. A přitom je to i zasloužilá máma. Má celkem čtyři děti – Jamese (31), Casey (29), Codyho (26) a Summer (8) – a jedno vnoučátko.

Klepněte pro větší obrázek

Od chvíle, kdy se dostala do záře reflektorů, musela bojovat s mnoha obviněními z plastických úprav a vylepšení těla. Gina ale trvá na tom, že kromě prsních implantátů je její krása přirozená a že nikdy neměla botox ani nepodstoupila žádné jiné zkrášlovací procedury. Prozradila, že jediné produkty, které používá na obličej, jsou kokosový a šípkový olej.

Herečka Lucie Benešová se stala v 47 letech babičkou. Které další slavné ženy se vnoučat dočkaly také brzy?

Na sociální síti proklamuje všelijaké tipy, jak zůstat mladá a krásná i po padesátce. Popisek v jejím biu zní: "Zdraví, bohatství, blahobyt, mysl, tělo, duch. Voda je život. Nechť je pokrm tvým lékem a lék tvým pokrmem." Miluje sport, doporučuje jíst hodně jablek a avokáda a doporučuje bylinné lázně. Bojuje proti kyberšikaně, protože s ní má bohatou zkušenost. V rozhovoru pro Gold Coast Bulletin prozradila, že si užila dost nenávistných a závistivých komentářů na svůj vzhled a že z toho byla na pokraji depresí.

Klepněte pro větší obrázek

Přestože je Gina snem spousty mužů, je už léta single. Po zkušenosti s otcem její nejmladší dcery si tak prý už dává velký pozor, koho do svého života pustí.

Starší dcera Casey, díky které je babičkou, je ale na svou mámu patřičně pyšná. Ke společné fotografii na síti napsala komentář: "Když vaše máma vypadá na dvacet..."

Klepněte pro větší obrázek

Ať už jde v příběhu této sexy babičky o geny, šikovný filtr, každodenní dřinu nebo o všechno dohromady, jedno je jisté – Gině její vzhled sice zaručuje popularitu a zájem okolí, vysněného muže ale pořád ne a ne najít...

Od sedmi let je označují za nejkrásnější dvojčata na světě. Jak vypadají dnes a jak pomohla otci v boji s leukémií?
Témata: Sexy, Rodičovství, Instagram, Dcera, Celebrity, Babička, Sociální sítě, Krása, Tělo, lidské tělo, kyber, Regina Řandová, vnučka, Vnouče, Daily Star, Casey, Dekolt, Láska, Dokonalá postava, Cody, Sen, Obdivovatel, Vzhled, Reflektor, Báb