Maminka.czHoroskopy

Nejzlobivější děti zvěrokruhu. S kým budou mít rodiče při výchově nejvíc práce?

aši 12.  8.  2023
Špatná zpráva pro maminky a tatínky následujících znamení. Ale nemusíte propadat beznaději. Všechny děti občas zlobí, zvláště v některých konkrétních situacích. Určitě nesvalujte jejich chování na horoskop. Přesto ve zvěrokruhu najdete znamení, jejichž představitelé jsou větší či menší zlobidla.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kterých pět hvězdných znamení je nejzlobivějších a nejnáročnějších na výchovu?

VIDEO: Rodič podle znamení

Beran

Odvážný, tvrdohlavý, drzý a soutěživý. Dítě ve znamení Berana vám pravděpodobně obrátí dům vzhůru nohama. Buďte ve střehu a možná si připravte helmu nebo protipožární oblek.

Co potřebují malí Berani od rodičů?

Ujištění, protože hluboko uvnitř se cítí nejistí sami sebou. Chvalte je, odměňujte, posilujte jejich sebevědomí a možná zjistíte, že pak se trošku zklidní a vy si budete moct oddychnout a na chvilku vypnout.

Štír

Štíři se rodí spíše jako malí dospělí. Tyhle děti mají doslova nulové pochybnosti o sobě a dost nerady slyší, když jim říkáte, co mají dělat. Jsou taky často pomstychtivé (pozor na ně, dokážou zavařit i vám jako rodičům, nejen ostatním dětem na pískovišti). Očekávejte, že vám často bude volat učitelka ze školky.

Co potřebují malí Štíři od rodičů?

Silné hodnoty a morální kompas, které nastavíte už v raném věku. Štíři jsou nebojácní a často je přitahují temná místa. Ujistěte se, že děti rozumí pravidlům, která jste nastavila a že budou kráčet po správné cestě.

Kozoroh

Kozorozi jako děti jsou vážné postavičky, které už pravděpodobně v kočárku připravují kariérní plány a možné strategie, jak ovládnout svět. Co je na to špatného, říkáte si možná. No, vlastně nic, jen že díky tomu bude vaše dítě tak trochu osamělé. Tyhle děti bývají vnitřně nejisté, takže jsou náchylné k urážkám nebo kritice. Často tráví čas o samotě ošetřováním svých ran.

Co potřebují malí Kozorozi od rodičů?

Upřímný zájem a povzbuzení k věcem, které je baví. Hlavně s nimi jednejte opatrně. Už od malička je podporujte v tom, aby identifikovali svoje talenty a věnovali se tomu, v čem budou jednou vynikat.

Lev

Ušlechtilý, milý, neposedný, a tak trochu nafoukaný uzlíček ega a hrdosti. Taky hodně náročný a sebestředný. Lví děti budou vždycky zlobit, aby daly najevo, že jsou lepší než jejich sourozenci nebo kamarádi ve školce. Děti v tomto znamení nesnesou, aby byl někdo jiný považovaný za lepší, než jsou ony. Je tedy pravděpodobné, že se dostanou do mnoha kočičích rvaček, ať už se budou bít za sebe nebo ostatní. S nimi bude výchova drama.

Co potřebují malí Lvi od rodičů?

Jasné hranice. Jsou vášniví a zbrklí, a když jsou ponecháni svému osudu, dokážou být jako z divokých vajec. Ujistěte se, že rozumí vašim pravidlům, o kterých víte, že je udrží v bezpečí.

Mámy podle horoskopu: Blíženkyně organizátorky, pohodové Račice, Lvice vypravěčky a Panny ocení zvídavost

Býk

Každý ví, že Býci jsou tvrdohlaví, a to je pravda. Takže i děti v tomto znamení jsou malí paličáci. A zjistíte to zatraceně rychle, protože je to klíčová součást jejich povahy. Jsou taky trošku majetničtí, a to ke všem možným věcem – k hračkám, pokoji, osobnímu prostoru, jídlu, rozhodnutím, i k vám. Býci milují fyzické pohodlí a stabilitu, nenávidí změny, a to může vést k tomu, že budou nadměrně zlobit, aby dosáhli opět stability. Když se jim někam nebude chtít, připravte se na boj.

Co potřebují malí Býci od rodičů?

Klid a ticho ke zpracování všeho, co jim řeknete a k tomu, aby se mohli vyrovnat s nevyhnutelnými změnami a tlaky. Nečekejte okamžité reakce na cokoliv, protože jim chvíli trvá, než analyzují události a dojdou k závěru. Buďte připraveni naslouchat a uznat jejich obavy.

Témata: Děti, Výchova, Horoskopy, Rodiče, Znamení podle horoskopu, Býk, Beran, Štír, Beznaděj, Zvěrokruh, Horoskop, Znamení
Mohlo by vás zajímat