Nekonečné pohádky na Minimaxu budou od Silvestra nonstop

Dětská stanice Minimax bude už na Silvestra vysílat 24 hodin denně a zahrne do svého harmonogramu nové seriály a pohádky. Stanice od svého spuštění v roce 2003 vysílala vždy od 6:00 do 20:00, ale už letošní Silvestr přinese vašim dětem nekončící, ale hlavně bezpečnou zábavu.
Komerční článek
29. 12. 2015
Nekonečné pohádky na Minimaxu budou od Silvestra nonstop

Jako skvělé zakončení letošního roku nabídne Minimax na Silvestra kromě programu pro děti, které oslavují konec roku společně se svými rodiči, také celovečerní speciály, které začnou ve 20:00 hod. Počínaje tímto okamžikem už bude stanice Minimax vysílat 24 hod denně.

Minimax, který je zaměřen na děti od 4 do 14 let, bude i nadále nabízet pořady pro rodiny s dětmi, které mají zábavnou a naučnou formu zároveň, od Silvestra můžete očekávat širší škálu programů.

Ve všedních dnech od 6:00 do 8:00 hod bude Minimax vysílat všechny nové série populárních seriálů zaměřených zejména na malé předškolní diváky. Budou to seriály jako například Lokomotiva Tomáš, Ella, malé slůňátko, Chuck a přátelé nebo Franklin a přátelé.

Každý den od 19:50 hod bude na programu pohádka na dobrou noc, která bude bavit jak děti tak i dospělé, a začneme s vysíláním seriálů Vesmírná psí rodinka a Prasátko Peppa. Potom bude následovat program, který uspokojí už o něco starší diváky. Pro ně budou každý večer od 20:00 hod vysílány četné celovečerní speciály a animované filmy, mj. vždy oblíbené Barbie Thumbelina a Arthur – Je to jen Rock ‘n‘ Roll.

Klepněte pro větší obrázek

Víkendový program bude od 9:30 do 11:00 hod věnován tematickým programovým blokům. První čtvrtletí roku 2016 s sebou přinese ty nejlepší programy o vyšetřování „malých detektivů“, kteří milují řešení záhad.

V lednu bude vysílána premiéra nového seriálu Zorro the Chronicles, který je z produkce CGI a je zaměřený na původní Zorrovy hodnoty, zatímco zbrusu nová 4. série Poznáváme přírodu a nová Barbie Rock ‘N‘ Royals budou vysílány od února.

Stále populárnější stanice Minimax bude i nadále pokračovat v poskytování toho nejlepšího dětského obsahu a oblíbených programů, jako jsou například Požárník Sam, Lokomotiva Tomáš, Malý princ, Mia a já nebo Zvědavý George.

Klepněte pro větší obrázek

Můžete soutěžit o zajímavé ceny, více informací získáte na www.facebook.com/Minimax.tv

Klepněte pro větší obrázek
Mohlo by vás zajímat
Jak naučit dítě správně a bezpečně bruslit. S výukou začněte po čtvrtém roce
Proč pouštíme na podzim draky a opadává listí? Dětské otázky vás už nepřekvapí
První porody by se měly zakázat, říká porodní asistentka Tereza Morávková
Tipy na vánoční dárky pro miminka od narození do šesti měsíců

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu