Maminka.czKoronavirus

Nelekněte se! Takhle vypadala jindy dokonalá Barbie v době karantény

7. 6. 2020
Zábavné i lehce šílené. Seznamte se s autorkou hodně originálních panenek. Tematické Barbíny v nejrůznějších podobách, vztahujících se ke světové Covid pandemii, nadchly a pobavily svět. Podívejte se sami.

Tonya Ruiz, hodně kreativní dáma a akční babička z Kalifornie, se ráda baví vyráběním vtipných dekorací a hraček, praktických vychytávek i nejrůznějších nápaditých dárků. Během posledních týdnů v povinné domácí karanténě tak využila spoustu volného času k realizaci dalšího nápadu. A fantazie (ani neuvěřitelný cit pro detail) jí tedy rozhodně nechybí. Svět Instagramu naprosto okouzlily její „korona“ panenky Barbie. Unikátní edice se vztahuje k aktuální celosvětové pandemii a boji s novým zákeřným virem. Během několika týdnů vznikla celá řada „Barbínek“, kterými jsou doslova posedlé malé slečny i jejich maminky po celém světě.

Koronavirus válcuje podnikání mladého kreativního páru. Nevzdávají se!

„Vždycky jsem chtěla vytvořit nějakou vtipnou „parodii“ na nesmrtelný fenomén panenek Barbie, podobně zdařilou a realistickou, jakou jsem kdysi viděla v The Ellen DeGeneres Show (oblíbená americká televizní talk show) v podobě třeba Barbie šílené řidičky. Když začala karanténa a s ní spojená opatření, napadlo mě vytvořit „pandemickou“ Barbie. Myslela jsem si, že by se mým přátelům na Instagramu mohla líbit a v nelehké době je pobavit. Tak obrovskou vlnu zájmu a ohlasů jsem ale přeci jen nečekala,“ říká Tonya (na Instagramu ji najdete jako grandmagetsreal).

Chcete si prohlédnout některé z jejích neuvěřitelně věrohodných a do nejmenších detailů propracovaných výtvorů? Podívejte se do galerie. Ať už jste v jednom kuse něco vařili a pekli, s vypětím všech sil pracovali z domova nebo se museli denně učit s dětmi, Tonya má pro vás panenku. Určitě se v některé Barbie poznáte!

Vlasatá Barbie? Teď je plešatá. Ken už taky není, co býval. Proč?

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Koronavirus, Tvoření, Galerie, Instagram, Hračky pro děti, Barbie, Tonya, Barbína, Nejrůznější podoba, Karanténa, Panenka, Kalifornie, Pandemie, Autorka, GRAND

Mohlo by vás zajímat
Nejčastější mateřské hříchy: Tímhle brzdíte vývoj dítěte a možná to nevíte
Takhle to dopadne, když se o děti starají tatínci
Jak zmírnit dětské záchvaty vzteku? Tohle nám zabírá
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Holky a kluci vypadají v děloze stejně! Kdy se jejich pohlaví začne lišit?
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Narážky na tělo po porodu ignorujte, radí. Jak vypadá po třech dětech?
100 věcí, které by mělo zažít každé dítě dřív, než půjde do školy. Má vaše aspoň půlku?

Horoskopy

Vodnář Když vám bude chtít partner pomoc a podpořit vaše nápady, tak se tomu nebraňte. Moc dobře ví, že nejste…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Šarlota, Zoe, Charlotte

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné