Maminka.czKoronavirus

Nelekněte se! Takhle vypadala jindy dokonalá Barbie v době karantény

7. 6. 2020
Zábavné i lehce šílené. Seznamte se s autorkou hodně originálních panenek. Tematické Barbíny v nejrůznějších podobách, vztahujících se ke světové Covid pandemii, nadchly a pobavily svět. Podívejte se sami.

Tonya Ruiz, hodně kreativní dáma a akční babička z Kalifornie, se ráda baví vyráběním vtipných dekorací a hraček, praktických vychytávek i nejrůznějších nápaditých dárků. Během posledních týdnů v povinné domácí karanténě tak využila spoustu volného času k realizaci dalšího nápadu. A fantazie (ani neuvěřitelný cit pro detail) jí tedy rozhodně nechybí. Svět Instagramu naprosto okouzlily její „korona“ panenky Barbie. Unikátní edice se vztahuje k aktuální celosvětové pandemii a boji s novým zákeřným virem. Během několika týdnů vznikla celá řada „Barbínek“, kterými jsou doslova posedlé malé slečny i jejich maminky po celém světě.

Koronavirus válcuje podnikání mladého kreativního páru. Nevzdávají se!

„Vždycky jsem chtěla vytvořit nějakou vtipnou „parodii“ na nesmrtelný fenomén panenek Barbie, podobně zdařilou a realistickou, jakou jsem kdysi viděla v The Ellen DeGeneres Show (oblíbená americká televizní talk show) v podobě třeba Barbie šílené řidičky. Když začala karanténa a s ní spojená opatření, napadlo mě vytvořit „pandemickou“ Barbie. Myslela jsem si, že by se mým přátelům na Instagramu mohla líbit a v nelehké době je pobavit. Tak obrovskou vlnu zájmu a ohlasů jsem ale přeci jen nečekala,“ říká Tonya (na Instagramu ji najdete jako grandmagetsreal).

Chcete si prohlédnout některé z jejích neuvěřitelně věrohodných a do nejmenších detailů propracovaných výtvorů? Podívejte se do galerie. Ať už jste v jednom kuse něco vařili a pekli, s vypětím všech sil pracovali z domova nebo se museli denně učit s dětmi, Tonya má pro vás panenku. Určitě se v některé Barbie poznáte!

Vlasatá Barbie? Teď je plešatá. Ken už taky není, co býval. Proč?

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Koronavirus, Galerie, Tvoření, Hračky pro děti, Instagram, Karanténa, Panenka, Kalifornie, Nejrůznější podoba, Autorka, Tonya, Pandemie, Barbie, Barbína

Mohlo by vás zajímat
Milují vaše děti trdelník? Upečte jim ho doma za zlomek ceny
Aneta Krejčíková je dvojnásobná máma, má dceru! Jak se jmenuje?
Kristýna Boková je těhotná. Čeká svoje třetí dítě, prozradila pohlaví?
Mateřská dovolená 2020: Vše, co potřebujete vědět
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Hrnkový beránek: Paráda hotová za pár minut! Tady je video recept
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence

Horoskopy

Ryby Milé Rybičky, za každý den volna jste ve svém životě vděční, protože si chodíte do práce výhradně pro…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Spytihněv, Izaiáš

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné