Maminka.czGalerie

Nenáviděnou celulitidu mají i modelky a hollywoodské krásky. A vůbec se za ni nestydí, podívejte se na fotky!

Celulitida trápí ženy bez ohledu na věk nebo velikost oblečení, které nosí. A výjimkou nejsou ani slavné maminky a hvězdy filmových pláten. Takže pokud si myslíte, že se nemůžete svléknout do plavek nebo si vzít minisukni, uklidní vás určitě naše fotogalerie.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pamatujete na obrovský skandál, který vypukl před několika lety, když veřejnost zjistila, že celulitidu má dokonce i Kim Kardashian? No jen si to představte... Americká ikona s proslulým zadkem, a má celulitidu. To rozhořčilo některé její fanoušky natolik, že ji dokonce přestali sledovat na sociálních sítích.

VIDEO: Zjistili jsme, jak mít pevnější bříško, dekolt i zadeček a jak se zbavit celulitidy a strií

Ano, avantýra hodně přitažená za vlasy, jenže bohužel, je to tak. Lidé si mnohdy myslí, že celebrity, herečky, zpěvačky, modelky nebo módní ikony zkrátka pomerančovou kůži neznají a vyhýbá se jim obloukem. Opak je pravdou, jak se můžete přesvědčit.

To, že se pomerančová kůže nevyhýbá štíhlým ženám, ukazují na pláži, ulici i večerních akcích. Třeba herečka Uma Thurman, sex symbol devadesátých let Pamela Anderson, topmodelka Kate Moss nebo sexbomba Scarlett Johansson. Podívejte se, kdo další šel s kůží na trh...

Témata: Video, Galerie, herečka, Krása a styl, Scarlett Johansson, ikona, Hollywood, modelka, Plavky, Skandál, Uma Thurman, Tori, Kardashian, Graham, Holl, Kráska, Pamela Andersonová, NEST, Pomerančová kůže, Uma Thurmanová, Celulitida, Johann, Anders, Mód, Scarlett, Dámské plavky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat