Maminka.czZdraví

Nenechte si zkazit léto bradavicemi

Reklama
4. 5. 2020
Nenechte si narušit hezké chvilky s rodinou a zbavte se bradavic sami. Z letních prázdnin si často odnášíte jen hezké vzpomínky se svými milovanými. Bosé procházky ranní rosou i pohlazení trávy při tanci mohou nečekaně znepříjemnit bradavice.

Bradavice způsobuje virová infekce známá jako lidský papilomavirus (HPV). Šíří se drobnými poraněními na kůži, které virus infikuje. U dětí se bradavice vyskytují častěji, protože jejich imunitní systém není ještě plně vyvinutý a mívají obvykle více škrábanců a oděrek než dospělí. Nejčastěji virus postihuje ruce, prsty a chodidla. Obvykle bradavice vypadají jako malé, drsné kožní výrůstky o průměru 1 až 10 mm. Jejich povrch vzdáleně připomíná růžičky květáku. Většina bradavic je neškodná a zmizí do dvou let. Ačkoliv nejsou většinou bolestivé, snadno se přenášejí z člověka na člověka, prostřednictvím podlahy či předmětů nebo z jedné části těla na jinou. Inkubační doba se obvykle pohybuje mezi 2 až 6 měsíci. Ošetřit byste je měli ihned, jakmile se objeví.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bradavice si můžete ošetřit sami zdravotnickými prostředky dostupnými v lékárně

V případě, že máte citlivou kůži či malé dítě, které trpí bradavicemi, potřebujete opravdu šetrný prostředek. Takovým je EndWarts PEN, který může užívat celá rodina včetně dětí. Jen u velmi malých dětí do 4 let je nutné se poradit s lékařem, který musí ověřit, že se skutečně jedná o bradavice, a nikoliv o jiný kožní defekt. EndWarts PEN představuje jedinečný a účinný zdravotnický prostředek pro odstraňování bradavic. Jakmile se na bradavici přitiskne hrot ergonomického pera, kyselina mravenčí ihned pronikne do bradavice, postupně ji zevnitř vysuší a tělo ji následně vyloučí. Snadno s ním odstraníte bradavice na rukou, chodidlech, loktech a kolenou. Při správném použití nezpůsobuje EndWarts PEN šíření infekce, bolest ani jizvy. Je možné jej použít i na tenkou kůži. Aplikaci věnujete pouhých několik vteřin týdně.

Klepněte pro větší obrázek

Rychle bradavice odstraníte s novinkou EndWarts FREEZE, prvním prostředkem pro domácí kryoterapii na bázi oxidu dusného. Díky technologii Ultra Freeze Technology™ zmrazí bradavici na -80 °C a pronikne až do jejích nejhlubších vrstev. Tělo poté díky přirozenému odlupování kůže bradavici vyloučí. Tato technologie dokáže bradavici zmrazit i s kořeny, a proto často zmizí již po prvním ošetření. Aplikace je snadná a velmi rychlá. Prostředek je vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Zdravotnické prostředky EndWarts pořídíte v lékárně. Ošetření bradavic je snadné, rychlé a bezpečné. Před použitím EndWarts PEN a EndWarts FREEZE si pečlivě pročtěte návod k použití.

www.endwarts.cz

Maminka
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Vrať se, až se uklidníš! Tahle věta nic neřeší. Jak zkrotit dětské nálady?
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
Kdy nechat svoje děti chodit do školy a na kroužky samotné? Nebojte se toho!
Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter
Dětství před rokem 1989. Pamatujete tyhle stavebnice, panenky a autíčka na ovládání?
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!
Marie Doležalová: Celé léto jsem tajila, že znovu čekáme zázrak
Dětem stačí jen třetina hraček. S čím si hrají jejich vrstevníci ve světě?

Horoskopy

Blíženci Od začátku prosince nejste v tak dobré formě, jak byste chtěli. Sice se moc snažíte a usilujete o…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Blanka, Vivien, Bibiana

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné