Maminka.czZdraví

Nenechte si zkazit léto bradavicemi

Reklama
4. 5. 2020
Nenechte si narušit hezké chvilky s rodinou a zbavte se bradavic sami. Z letních prázdnin si často odnášíte jen hezké vzpomínky se svými milovanými. Bosé procházky ranní rosou i pohlazení trávy při tanci mohou nečekaně znepříjemnit bradavice.

Bradavice způsobuje virová infekce známá jako lidský papilomavirus (HPV). Šíří se drobnými poraněními na kůži, které virus infikuje. U dětí se bradavice vyskytují častěji, protože jejich imunitní systém není ještě plně vyvinutý a mívají obvykle více škrábanců a oděrek než dospělí. Nejčastěji virus postihuje ruce, prsty a chodidla. Obvykle bradavice vypadají jako malé, drsné kožní výrůstky o průměru 1 až 10 mm. Jejich povrch vzdáleně připomíná růžičky květáku. Většina bradavic je neškodná a zmizí do dvou let. Ačkoliv nejsou většinou bolestivé, snadno se přenášejí z člověka na člověka, prostřednictvím podlahy či předmětů nebo z jedné části těla na jinou. Inkubační doba se obvykle pohybuje mezi 2 až 6 měsíci. Ošetřit byste je měli ihned, jakmile se objeví.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Bradavice si můžete ošetřit sami zdravotnickými prostředky dostupnými v lékárně

V případě, že máte citlivou kůži či malé dítě, které trpí bradavicemi, potřebujete opravdu šetrný prostředek. Takovým je EndWarts PEN, který může užívat celá rodina včetně dětí. Jen u velmi malých dětí do 4 let je nutné se poradit s lékařem, který musí ověřit, že se skutečně jedná o bradavice, a nikoliv o jiný kožní defekt. EndWarts PEN představuje jedinečný a účinný zdravotnický prostředek pro odstraňování bradavic. Jakmile se na bradavici přitiskne hrot ergonomického pera, kyselina mravenčí ihned pronikne do bradavice, postupně ji zevnitř vysuší a tělo ji následně vyloučí. Snadno s ním odstraníte bradavice na rukou, chodidlech, loktech a kolenou. Při správném použití nezpůsobuje EndWarts PEN šíření infekce, bolest ani jizvy. Je možné jej použít i na tenkou kůži. Aplikaci věnujete pouhých několik vteřin týdně.

Klepněte pro větší obrázek

Rychle bradavice odstraníte s novinkou EndWarts FREEZE, prvním prostředkem pro domácí kryoterapii na bázi oxidu dusného. Díky technologii Ultra Freeze Technology™ zmrazí bradavici na -80 °C a pronikne až do jejích nejhlubších vrstev. Tělo poté díky přirozenému odlupování kůže bradavici vyloučí. Tato technologie dokáže bradavici zmrazit i s kořeny, a proto často zmizí již po prvním ošetření. Aplikace je snadná a velmi rychlá. Prostředek je vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Zdravotnické prostředky EndWarts pořídíte v lékárně. Ošetření bradavic je snadné, rychlé a bezpečné. Před použitím EndWarts PEN a EndWarts FREEZE si pečlivě pročtěte návod k použití.

www.endwarts.cz

den deti
Témata: Zdraví

Mohlo by vás zajímat
Alena Šeredová porodila holčičku. Jak něžně ji oslovuje?
Co pořád vařit dětem? Kuře na paprice zbožňují, zkuste náš recept
To s námi bude už navždy?! Tyhle děti vůbec nejsou nadšené ze sourozence
Jak si ušít roušku? Kdy ji kvůli koronaviru nosit?
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?
Nejdojemnější fotka týdne! Náhradní matka doma porodila syna nové rodině
Zveřejňuje fotky dcery na sítích, ale neukáže ji! Jak to dělá?
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu
Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter

Horoskopy

Ryby Když se na sebe podíváte do zrcadla, nevidíte už zničenou osůbku, ale sebevědomého jedince. Nejlépe vám…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ferdinand, Lolita, Ferdinánd

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné