Maminka.czPředškolák

Nestlé kaše – Vaše správná volba

Je čas dopřát Vašemu miminku další chuťové zážitky a uspokojit i jeho bříško. Nastává období náročné nejen pro Vás, ale také pro Vaše děťátko - vždyť oproti období, kdy děťátko jen klidně polehávalo, občas otočilo hlavičku, zamávalo ručkami a zaplakalo, je tu obrovský vývojový skok. A pro ten potřebuje spoustu energie!
Komerční článek
24. 10. 2011
Nestlé kaše – Vaše správná volba

Objevte společně Nestlé mléčné kaše, které obsahují důležité vitamíny A a C, ale také železo a zinek. Zinek a vitamín A pomáhají podporovat přirozenou obranyschopnost Vašeho dítěte. Navíc jejich důležitou součástí jsou probiotické bakterie Bifidus BL podobné těm, které se nacházejí v mateřském mléce a zažívacím traktu plně kojených dětí.

Všechny Nestlé kaše (kromě Nestlé dětské krupičky) procházejí při výrobě unikátní technologií CHE. Podstatou této technologie je enzymatické štěpení obilných škrobů na jednodušší složky. Díky technologii CHE jsou Nestlé kaše lehce stravitelné a sytivé. Děťátko po nich nebolí bříško a dobře spí.

Příjemnou zprávou pro maminky i jejich hladová batolata je velmi rychlá a snadná příprava: stačí jen odměřit potřebné množství sypké směsi, přidat povařenou vodu vhodnou pro kojence, ochlazenou na 40 stupňů (pozor – vyšší teplota bifidobakterie ničí), zamíchat a podávat.

Nestlé kaše jsou vhodné pro děti od ukončeného 4., 6. nebo 8. měsíce – vyberte si z široké nabídky příchutí. Kaše jsou navíc bez přídavku cukrů.

Více informací najdete na www.kojeneckavyziva.cz nebo se informujte na bezplatné infolince 800 135 135.

Mohlo by vás zajímat
Jak si vybrat porodnici? Nevybírejte jen podle webovek, ale jděte na prohlídku
Pro šikulky: Ušijte si s dětmi hadrového panáčka, kterého máte raz dva
Vzorní sexy tatínci? Podívejte se, jak to s dětmi umí
Dlouhá cesta před vámi? 15 tipů, jak zabavit děti v autě a nepřijít o nervy

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu