Maminka.czCelebrity

Neuvěříte, jaké vánoční dárky dostávají děti celebrit!

Vanda Stöckbauerová 26.  12.  2023
Vánoce se u světových celebrit nesou většinou v okázalém duchu. Mají miliony dolarů na účtu, a proto není divu, že se o svátcích vyřádí. Na výzdobě i na dárcích. Jejich děti mohou dostat vše, na co si pomyslí, ale přitom by si někdy přály jen obyčejné jojo. Kdo utratí majlant za značkové kabelky, a kdo naopak investuje do zážitků?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kim Kardashian (43)

O luxusní dary v rodině Kim Kardashian není nouze. Když bylo dceři North pouhých šest měsíců, překvapila ji maminka mini kopií Lamborghini, která dokonale ladila s modelem luxusního sporťáku, který darovala svému tehdejšímu manželovi Kanye Westovi. V roce 2019 Kim na sociálních sítích prozradila, že si v Japonsku koupila několik stejných kabelek Louis Vuitton, které chtěla darovat svým dcerám a neteřím k Vánocům. "Tohle jsem koupila všem holčičkám v rodině k Vánocům," napsala. Ve stejném roce zaplatila s manželem Kanye Westem v aukci v přepočtu zhruba 1,5 milionu korun za bundu a klobouk Michaela Jacksona. Kim tyhle ikonické kousky zpěvákova šatníku pořídila jako vánoční dárek pro dceru. "North je opravdu velkou fanynkou Michaela Jacksona a věděli jsme, že se jí to bude líbit," uvedla tehdy.

Klepněte pro větší obrázek

VIDEO: Šestinásobná máma Michaela Salák: Vánoce ve velkém stylu!

Témata: Slavné maminky, Instagram, Celebrity, Dcera, svátek, Vánoce, Děti slavných, Drew Barrymore, Barbie, Dárek, Cardi B, Ježíšek, Ashton Kutcher, Stromek, Kim Kardashian, Michael Jackson, Frankie, Dolar, Dolce, Jojo, Mila Kunisová, Olaf, Japonsko, Kanye West, Vánoční dárky, Tipy na dárky na Heureka.cz