Maminka.czHry pro děti

Neuvěříte, že tohle je zahradní domek pro děti. A také, kolik stojí...

kog 14.  5.  2019
Vypadají jako reálné domy, jen v menším provedení. Dokonce je do nich zavedena i elektřina. Tyhle zahradní domky pro děti vyrábí bývalá finanční poradkyně Nadine Charlton a není to vůbec špatný byznys.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nadine Charlton z městečka Stockbridge v britském hrabství Hampshire nechala práce v oblasti finančních služeb a vrhla se na výrobu těchto netradičních zahradních domků. 

Jako první nechala na zahradě postavit domek pro svou dcerku – z cihel, dřevěných trámů a střešních tašek. Dokonce je do něj zavedena i elektřina, má krb a knihovnu. "Reakce rodiny a přátel mě přesvědčily, že by o domek mohly mít zájem i jiné děti," řekla jeho autorka deníku Dailymail.co.uk. 

Tento domek vyjde na 20 tisíc liber (asi 589 tisíc korun). Lidé si ho mohli prohlédnout na výstavě Chelsea Flower Show a děti z něj byly nadšené. Teď ještě jestli si ho budou moci dovolit jejich rodiče...

Jako ve vlaku! Syn Terezy Kostkové má pokojíček, který mu připomíná cestování

50 úžasných domečků a bunkrů, které si děti zamilují. Inspirujte se v galerii
50 originálních kuchyněk, po kterých touží snad každé dítě
Mladý pár vyměnil hypotéku za pojízdný mini domek, který musíte vidět
Témata: Děti, Hry pro děti, Hračky pro děti, Váš domov, Chelsea, Malé provedení, Finanční poradkyně, TAK, Elektřina, Bunkr, Sto, Dom, Poradkyně, Take, Stoj, Domek, Tereza Kostková, DailyMail, Hračky na Heureka.cz