Maminka.czmatka a dcera

Neuvěřitelná podoba. Podívejte se na matky a dcery z řad celebrit, které jsou jako kopie

Lenka Knápková 10.  8.  2023
Některé maminky a dcery z řad českých i zahraničních celebrit vypadají spíše jako sourozenecké duo než jako matka s dcerou. Geny se zkrátka nezapřou. Které slavné dcery jdou ve stopách svých rodičů? A kdo si vyšlapal cestu za úspěchem sám?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Klepněte pro větší obrázek

Reese Witherspoon a Ava Elizabeth Phillippe

Jako vejce vejci jsou si podobné herečka a producentka Reese Witherspoon s dcerou Avou. Podle fanoušků na společných fotografiích působí spíše jako sestry. Ava je úspěšnou influencerkou a sociální sítě rozvířila svým vyjádřením, že hledá svou sexuální identitu a sama sebe.


Klepněte pro větší obrázek

Georgia May Jagger a Jerry Hall

Dcera modelky a herečky Jerry Hall a rockera Micka Jaggera Georgia May Jagger zdědila krásu bezesporu po své matce. Daří se jí v modelingu i na sociálních sítích, na Instagramu má neuvěřitelných 1,3 mil. sledujících. Díky neobvyklé mezeře mezi zuby, blonďaté hřívě a perfektnímu tělu je vyhledávanou modelkou, ale také úspěšnou návrhářkou. Navrhla například kolekci pro americkou značku Volcom.


Klepněte pro větší obrázek

Lily-Rose Depp a Vanessa Paradis

Lily je dcerou amerického herce a hudebníka Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky a herečky Vanessy Paradis. Je věrnou kopií své matky a jako začínající modelka a herečka aktuálně září v kontroverzním seriálu HBO The Idol, kde má hlavní roli spolu se zpěvákem The Weekndem.


Video: Petra Svoboda: Dceři se už do vkusu netrefím. Já bych podtrhla křivky, ale ona je schovává

Klepněte pro větší obrázek

Suri Cruise a Katie Holmes

Dcera bývalého hereckého páru Toma Cruise a Katie Holmes se s otcem bohužel nevídá už mnoho let. Údajně je to kvůli scientologické církvi, které je Tom Cruise oddaným členem. Kontroverzní církev mu prý styky s dcerou jednoduše zakázala. Suri žije pouze s matkou a letošní rok ji čeká maturita a také nástup na vysokou, chtěla by se prý věnovat módě.


Klepněte pro větší obrázek

Pavlína Pořízková a Anna Pořízková

Americká supermodelka českého původu si vyšlapala cestu k úspěchu sama. Za svůj triumf částečně vděčí i kamarádce, která v roce 1980 poslala její fotky do modelingové agentury. Pavlína tehdy okamžitě získala kontrakt v Paříži. V roce 1983 se přestěhovala do USA a ozdobila mnoho titulních stran módních časopisů. Objevila se jako herečka v několika filmech a také působila jako porotkyně v soutěži America´s Next Top Model. Napsala autobiografický román Léto modelky.


Klepněte pro větší obrázek

Kate Hudson a Goldie Hawn

Kate Hudson a její matka Goldie Hawn působí spíše jako sestry než matka s dcerou. Zatímco Goldie byla úspěšnou komediální herečkou a tanečnicí, Kate se prosadila i jako podnikatelka a návrhářka. Obě jsou milovnice zdravého životního stylu a cvičení.

Na další celebrity, které jsou si neskutečně podobné, se podívejte do naší fotogalerie v úvodu článku. 

Témata: Děti, Slavné maminky, Instagram, Dcera, herečka, Děti slavných, Matka, Celebrity, zpěvačka, Sociální sítě, Influencerka, matka a dcera, Topmodelka, modelka, USA, Hollywood, ambice, Johnny Depp, Katie Holmes, návrhářka, módní návrhářka, Suri, Tom Cruise, Katie Holmesová, Georgia