Maminka.czJen pro maminku

Nezůstaňte mimo! Buďte trendy a sexy i v roce 2021

Reklama
23. 1. 2021
Nezůstaňte mimo! Buďte trendy a sexy i v roce 2021
Každý rok přináší do beauty průmyslu nové trendy v líčení. Ale v dnešním článku se na vše podíváme z opačné stránky: budeme se věnovat otázce, co v roce 2021 již v módě nebude.

Tekutý make-up. Odborníci tvrdí, že v roce 2021 bude lepší zapomenout na tekutý make-up, který má příliš dobré krycí schopnosti. Je lepší si zvolit lehký tónovací krém, ten dokonce nemusíte aplikovat na celý obličej, stačí ho nanést pouze na problematická místa na tváři. S touto úlohou se mimochodem vyrovná i korektor. Trendem 2021 je baby skin: čistá a svěží pleť bez kosmetiky. Přírodní lesk pleti je symbolem jejího zdraví. Lehký ochranný denní krém a korektor je vše, co potřebujete. 

Konturování obličeje. Techniky konturování obličeje byly celou řadu let v líčení extrémně populární. V letošním roce však tento trend zmizí do pozadí, stejně jako strobing. Stačí, pokud v denním líčení dodáte pleti svěží vzhled pomocí tvářenky. 

Rtěnky. Samozřejmě, červená rtěnka je nesmrtelná klasika, která z módy nikdy nevyjde a aktuální bude i v roce 2021. Mezi trendy barvy se zařadily také tmavé odstíny červené a hnědé nebo nude odstíny. Na popularitě nicméně ztrácejí matné textury. Vyberte rtěnky s lesklým finišem, nebo používejte lesky na rty. 

Klepněte pro větší obrázek

Líčení očí. Základní technika líčení očí s akcentem na záhybu horního víčka zůstává trendy, pokud samozřejmě neděláte make-up ve stylu Twiggy z 60. let, i ten je nyní v módě. Na denní líčení však stačí aplikovat do záhybu malé množství stínů tmavších odstínů a dobře je rozetřít. Tímto způsobem se oči také dají vizuálně zvětšit. 

Co se týká textur, můžete používat jak krémové, tak i sypké oční stíny, nebo je dokonce kombinovat. Hlavně, aby to vypadalo harmonicky. Kouřové líčení oči je také v pořádku Pozívejte jasně barevné kombinace nebo klasické tmavší odstíny hnědé, bronzové a šedé. Kouřové oči skvěle doplní třpytky, které můžete aplikovat do vnějšího koutku oka nebo na celé pohyblivé víčko. 

Zajímavým módním trendem jsou dvojité šipky, v roce 2021 získají na popularitě. Směle experimentujte s barvami, ale nezapomínejte, že celý vzhled by měl vypadat harmonicky. 

Obočí. V letošním roce stejně jako v tom předešlém převládá přirozenost. Vizážisté říkají, že nepotřebujete mít ideální obočí, krásnější bude vaše přirozené.  Právě ono vás dělá neodolatelnou a jedinečnou. Stačí jej pročesat a zafixovat pomocí gelu na obočí. Celému looku to dodá ten potřebný šmrnc. 

Maminka
Témata: Jen pro maminku

Mohlo by vás zajímat
Erotický horoskop na březen. Hvězdy předpoví, co vás čeká v ložnici
Učte děti nakupovat: Vysvětlete jim kvalitu i klamání obchodníků
Historie kočárků: S takovými "žihadly" pro miminka se chlubily naše prababičky
Tohle se syn naučil ve školce. Docela nepříjemně nás to překvapilo
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
8 divných věcí, které nám dělaly naše matky nebo babičky, když jsme byli malí
Za tři dny bez plenek! Snadná a rychlá metoda, která stojí za vyzkoušení

Horoskopy

Ryby Teď si potřebujete odpočinout a srovnat si myšlenky v hlavě. Dojdete tak k mnoha užitečným poznatkům. A…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Tomáš, Thomas, Tom

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné