Maminka.czSlavní rodiče

Nikol Štíbrová je těhotná! S přítelem Petrem čeká svoje druhé dítě

21.  12.  2020
Herečka a influencerka Nikol Štíbrová na svém ostře sledovaném Instagramu oznámila, že bude znovu maminkou. Tříletý Matýsek se tak stane starším bráchou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Jo! Ještě něco sme si letos upekli... ale to bych nechala ještě chvíli odležet:)" napsala Nikol Štíbrová na svém Instagramu a zveřejnila fotku s jasně těhotným břichem. Narážela tak na tu předchozí, kde se pochlubila cukrovím. 

Miminko čeká s přítelem Petrem Leitgebem, s nímž jsou spolu od loňska, ačkoli se znali už čtrnáct let předtím, a společně si staví dům. Syna Mathiase má Nikol ve střídavé péči s jeho otcem. 

Myslela jsem si, že hygge je botník z Ikea, říká Nikol Štíbrová!

Nikol Štíbrová byla hvězdou titulní strany listopadového čísla časopisu Maminka, kde se mimo jiné rozpovídala o tom – že ač sama influencerka – vůbec nesleduje trendy a je úplně out. 

"Nevím, co je teď ve výchově trendy. Já si jedu nějakou svoji výchovu, která se asi nedá nijak pojmenovat, zaškatulkovat. Snažím se bejt nejlepší máma, jakou v tuhle chvíli umím být. To je celý," řekla mimo jiné. Ovšem s tím, že chce mít z Matýska gentlemana. 

Přiznala rovněž, že se jí díky partnerství s Petrem změnil život. "Počítala jsem i s variantou, že už nikdy s žádným mužem žít nebudu, že bude problém přivést domů k dítěti partnera, který by zcela zapadl do rodiny. Ale stalo se. Petr je neskutečnej parťák, skvěle se o nás stará a já už rok nejsem na nic sama. Na nic. To je pocit, kterej jsem do tý doby neznala."

Manuál k dítěti? Tady máte vtipný návod, jak se nikdy nestarat o miminko


Podle ní je Petr ryzí charakter a čistá duše. "Vždycky jsem ve všech vztazích stála na vlastních nohách. V pozoru. Extrémně emancipovaná, čímž jsem se tak nějak chránila, aby mi nikdo neublížil. Hlavně s nikým moc nepočítat, co když to zase není pravda, co když odejde, co když… Teď jsem si konečně sedla a odpočívám. A myslím, že Petr odpočívá taky," řekla Nikol. 

Mimochodem, na otázku z rozhovoru, kde že se vidí za sedm let, řekla tohle. "Doma u stolu při večeři. S Petrem, dětma a pejskama. To bych si přála." 

Témata: Slavní rodiče, Instagram, přítel, Mathias, Nikol Štíbrová, OUT, Starý brácha, Nik, Přívěs, Maminka, Petr Leitgeb, Petr Leitgebem, Trend, Nejlepší máma, Ostra, Nikol

Video