Maminka.czSlavní rodiče

Nikol Štíbrová je těhotná! S přítelem Petrem čeká svoje druhé dítě

21.  12.  2020
Herečka a influencerka Nikol Štíbrová na svém ostře sledovaném Instagramu oznámila, že bude znovu maminkou. Tříletý Matýsek se tak stane starším bráchou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Jo! Ještě něco sme si letos upekli... ale to bych nechala ještě chvíli odležet:)" napsala Nikol Štíbrová na svém Instagramu a zveřejnila fotku s jasně těhotným břichem. Narážela tak na tu předchozí, kde se pochlubila cukrovím. 

Miminko čeká s přítelem Petrem Leitgebem, s nímž jsou spolu od loňska, ačkoli se znali už čtrnáct let předtím, a společně si staví dům. Syna Mathiase má Nikol ve střídavé péči s jeho otcem. 

Myslela jsem si, že hygge je botník z Ikea, říká Nikol Štíbrová!

Nikol Štíbrová byla hvězdou titulní strany listopadového čísla časopisu Maminka, kde se mimo jiné rozpovídala o tom – že ač sama influencerka – vůbec nesleduje trendy a je úplně out. 

"Nevím, co je teď ve výchově trendy. Já si jedu nějakou svoji výchovu, která se asi nedá nijak pojmenovat, zaškatulkovat. Snažím se bejt nejlepší máma, jakou v tuhle chvíli umím být. To je celý," řekla mimo jiné. Ovšem s tím, že chce mít z Matýska gentlemana. 

Přiznala rovněž, že se jí díky partnerství s Petrem změnil život. "Počítala jsem i s variantou, že už nikdy s žádným mužem žít nebudu, že bude problém přivést domů k dítěti partnera, který by zcela zapadl do rodiny. Ale stalo se. Petr je neskutečnej parťák, skvěle se o nás stará a já už rok nejsem na nic sama. Na nic. To je pocit, kterej jsem do tý doby neznala."

Manuál k dítěti? Tady máte vtipný návod, jak se nikdy nestarat o miminko


Podle ní je Petr ryzí charakter a čistá duše. "Vždycky jsem ve všech vztazích stála na vlastních nohách. V pozoru. Extrémně emancipovaná, čímž jsem se tak nějak chránila, aby mi nikdo neublížil. Hlavně s nikým moc nepočítat, co když to zase není pravda, co když odejde, co když… Teď jsem si konečně sedla a odpočívám. A myslím, že Petr odpočívá taky," řekla Nikol. 

Mimochodem, na otázku z rozhovoru, kde že se vidí za sedm let, řekla tohle. "Doma u stolu při večeři. S Petrem, dětma a pejskama. To bych si přála." 

Témata: Slavní rodiče, Instagram, přítel, Mathias, Ostra, Petr Leitgeb, Nikol, Trend, Maminka, Nejlepší máma, Nik, Přívěs, Nikol Štíbrová, OUT, Petr Leitgebem, Starý brácha
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
RECEPT: Linecké cukroví a vanilkové rohlíčky nesmí na vánočním stole chybět
Procházková Simona
Cukroví
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Proč přijíždí Martin na bílém koni? Přibližte dětem tuto krásnou tradici. Co nesmí chybět?
Procházková Simona
Tradice
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod