Maminka.czInfluencerka

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol oznámila těhotenství

Vanda Stöckbauerová 24.  8.  2023
Nikola Čechová (33), která na sociálních sítích vystupuje pod pseudonymem Shopaholic Nicol, teprve nedávno představila svého nového přítele a další krásná novinka na sebe nenechala dlouho čekat.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

„Na světě bude o jedno blonďatý stvoření víc, #nasmalyhrasek,“ sdílela na Instagramu společně s dojemnými fotkami, na nichž ji partner objímá, dává jí pusu na těhotenské bříško, a nechybí ani fotka ultrazvuku.
Kariéra 


Nikola Čechová se proslavila jako úspěšná youtuberka, pak svou tvorbu přesunula na Instagram. Je známá tím, že si pečlivě vybírá spolupráce. Působila také jako moderátorka televize Óčko a TV Nova. Společně s Milanem Peroutkou moderovala v letech 2019–2021 pořad Snídaně s Novou. Jedná se o jednu z nejlépe vydělávajících a nejodebíranějších influencerek v Česku. Jen na Instagramu ji sleduje neuvěřitelných 738 tisíc sledujících. V minulém roce se navíc do povědomí veřejnosti dostala i díky reality show Survivor, kde se stala jednou z nenáviděných soutěžících.

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet


Udržitelná móda


Známá je především jako módní blogerka. Před dvěma lety navíc spustila svou vlastní značku oblečení LACLCZ. Kousky jsou vyrobeny v České republice, firma se soustředí hlavně na udržitelnost, ale i na pohodlí a kousky obecně odrážejí Nikolin osobitý styl. Látky jsou z vysoce kvalitních materiálů a každý kousek je ušit švadlenami na Moravě. Vše vzniká pomalu, poctivě a férově. Můžeme jen hádat, jestli se kolekce rozšíří také o modely pro těhotné a děti.

Nastávající mamince gratulujeme!

Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Instagram, Sociální sítě, Influencerka, Televize, Moderátorka, přítel, TV Nova, Survivor, Šulcová, Česká republika, Nový přítel, ÓČKO, Morava, Snídaně s Novou, Nikolin, Pseudonym, Televize na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat