Maminka.cztarotové karty

Nový astro trend dorazil do Česka: Výklad karet na nenarozené dítě!

len 2.  3.  2023
A pozor, někdy se vykládá nejen na nenarozené, ale i na ještě nezplozené dítě. Ozývají se ale také hlasy, že tohle je už na hraně… Za jakých podmínek je to ještě etické? A co vám vlastně může pomoct kartářka zjistit?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ani mezi kartářkami nepanuje v tomto ohledu shoda. Některé z nich dokonce nevykládají na děti do 12 nebo i 15 let. Jeden z argumentů je, že se tím "míchá" osud dětí. A pokud to udělají, jsou ve výkladu karet velmi, velmi opatrné. Navíc je dobrý standard, že se nevykládá na smrt – to je neetické. Stejně jako se nediagnostikuje zdravotní stav.

VIDEO: Kartářka Helen Stanku: Rituály, které vás ochrání před energetickými upíry

A teď si představte, co zajímá těhotnou u kartářky především: Jestli porod proběhne v pořádku a zda bude její dítě zdravé. Potřebuje se totiž ujistit. Jenže kartářka není psycholog , i když mnohé z nich tuto schopnost uklidnit mají. Je ale potřeba si uvědomit, že karty neříkají konkrétní věci, jen naznačují. Proto je lepší klást otázky, které nás jako mámy napadají až v druhém gardu: Bude moje dítě chytré? Jak se bude chovat? Jak mu to půjde ve škole a mezi kamarády? A podobně. A je jen na vás, jak si odpovědi, které nejsou konkrétní (ani být nemohou), přeberete. 

Samostatnou skupinou žen, které navštěvují kartářky s otázkou nenarozených – nebo v tomto případě nezplozených dětí, jsou ženy, které se o dítě snaží. Anebo ho prostě plánují. Zde se může stát, že sice dostanete nějaký vágní časový horizont, ale spolu s ním upozornění, abyste jej brala s rezervou. Že "duše dítěte pozná", až budou rodiče připraveni… Obecně prostě platí, že etičnost výkladu karet na nenarozené dítě závisí na tom, jak je interpretován a jak jsou výsledky používány.

 

časový horizont berte s rezervou, duše dítěte pozná, až budou rodiče připraveni. 

 
Jaká jste máma podle horoskopu? Poznáváte se?

Klepněte pro větší obrázek

Někdy do sebe nenarozená dušička nechce vrtat cizí zvědavé energie

Výklad karet na nenarozené děti proniká do Česka jako víceméně novinka. Někteří však varovně zdvihají prst, že přece na nenarozené nebo malé děti se nikdy nevykládá! Kde je pravda? Ptáme se kartářky a certifikované astrokoučky HELEN STANKU (www.kartarkahelenstanku.cz).

Výklad karet na nenarozené děti je stále módnější. Jak vy tento trend vnímáte?

Mám zkušenost, že výklad na nenarozené děti se podaří jak kdy. Někdy vás to pustí a jindy do sebe nechce nechat dušička vrtat cizí zvědavé energie. A je to tak v pořádku. Víte, když nenarozená duše chce, umí být společenská a ukázat se – a to pak cítím napojení a karty promlouvají. Někdy ale duše nechce, aby v procesu jejího dozrávání někdo odečítal její energie a sílu a dopředu říkal, jak si s ní rodiče užijí. A i to je úplně v pořádku.

Jak časté téma je přímo porod?

Porod je ženské a velmi časté téma. A karty v tomto dávají velmi trefné odpovědi.

Na co se maminky ještě ptají?

Dotazy na děti se většinou týkají školy, prospěchu, talentů, nadání, školních potíží, životního štěstí a dráhy. A v neposlední a stále častěji i genderové příslušnosti.

Jste kartářka, vědma, používáte energoterapii, automatickou kresbu, věštění z run, ze snů, z křišťálové koule, magické rituály, aktivaci třetího oka… Může některá z těchto metod pomoci mamince "napojit" se na miminko v bříšku?

Všechny zmíněné metody fungují. Ale ona každá maminka je se svým dítkem propojena nejen pupeční šňůrou, ale i jakýmsi neviditelným vláknem, kdy se navzájem cítí. Miminko dobře vnímá, co se děje rodičům a zejména matce v době, než se narodí. Vždyť mnozí dospělí jsou dnes schopni pomocí hlubinné regrese popsat svým udiveným rodičům, co se dělo před tím, než přišli na svět a svůj porod, zrození… a možná i mnohem víc.

Co ze zmíněných metod se vám při práci s těhotnými klientkami osvědčilo nejvíc?

Určitě aktivace intuice. Dialog matky s dítětem je přece o dávných a zapomenutých instinktech. Ty většinou samy navedou maminku k tomu, co je potřeba. A právě aktivace intuice je umí opět vyladit.

Proč vyhledávají kartářky hlavně ženy?

Podle průzkumu z  společnosti YouGov jsou tarotové karty nejoblíbenější mezi lidmi ve věku 18 až 34 let, kteří se zajímají o duchovno a spirituální praktiky. Konkrétně výkladu karet věří 17 % žen a 6 % mužů. Ženy tedy vyhledávají kartářky třikrát častěji než muži. Proč?

Historická a kulturní tradice. Tarotové karty byly po staletí spojovány s ženskou mystikou, s věštěním a magií. To lákalo především ženy, které hledaly odpovědi na své otázky a řešení svých problémů.

Ženy jsou více otevřené duchovním a metafyzickým tématům. A také diskusi a hledání odpovědí v oblasti duchovního a metafyzického světa. Návštěva kartářky jim v tomto ohledu nabízí způsob získat vhled do svého života.

Tarotové karty se často používají pro otázky spojené s emocemi a vztahy. A jsou to především ženy, kdo se jim snaží lépe porozumět.

Tarotové karty jsou spojeny s intuicí. A posílení intuice je podobně jako emoce a zájem o vztahy často připisován ženám.

Témata: Porod, Astroporadna, Horoskopy, Psychika, tarotové karty, astrologie, intuice, kartářka, Narozené dítě, Energie, Karta, Trend, Astra, Česká republika, Výklad
Mohlo by vás zajímat