Maminka.czCelebrity

Nový hvězdný pár Gigi Hadid (28) a Bradley Cooper (48): Kdy proběhne seznámení jejich malých dcer?

Dita Mrázková 17.  11.  2023
Oběma nevyšly předchozí vztahy, oba mají malé dcery, které jsou pro ně středobodem vesmíru. Ona se nechala slyšet, že Bradley je zatím první muž, kterého by své dceři ráda představila.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Modelka Gigi Hadid je maminkou dcerky Khai, která nedávno oslavila 3. narozeniny a jejímž tatínkem je muzikant Zayn Malik

Hollywoodský fešák je otcem šestileté Ley De Seine, kterou má s modelkou Irinou Shayk.

VIDEO: KTERÉ CELEBRITY POJÍ PŘÍBUZENSKÝ VZTAH?

Gigi se inspirovala úspěšným dokumentem The Business of Being Born z roku 2008, který pojednává o různých typech porodů včetně přirozených porodů bez epidurálu, a porodila svou dcerku v domě svých rodičů. "Chtěla jsem se i při porodu cítit co nejpřirozeněji. A to se mi díky porodu za účasti mých nejbližších skutečně podařilo," svěřila se Gigi.

Klepněte pro větší obrázek

S frontmanem kapely One Direction tvořila pár šest let. Mezitím se několikrát rozešli a taky stihli počít svou dceru. O tu se dnes ale modelka stará sama. 

Úplně jinak to má její nová láska, kterou je právě Bradley. Ten podniká spoustu společných akcí společně s Irinou – a to jen pro to, aby pro svou dceru oba fungovali jako rodina.

Klepněte pro větší obrázek

Bradley je na malou Leu silně fixovaný a v rozhovoru s moderátorkou Oprah Winfrey prozradil, že mu silně připomíná jeho zemřelého otce. Herec se svěřil, že otcovu přítomnost hmatatelně cítí, když je s dcerkou sám. "Musím přiznat, že se mi párkrát stalo něco neuvěřitelného. Když jsem byl s Leou sám v pokoji, najednou jsem slyšel sám sebe, jak říkám: 'Tati?' Prostě jsou chvíle, kdy Lea vypadá, mluví a hýbe se přesně jako můj táta. Asi se moc dívám na filmy..."

Gigi s Bradleym randí teprve pár měsíců. Modelka se nechala slyšet, že její nový objev je první muž od rozchodu se Zaynem, kterého by své malé dcerce ráda představila. Takové privilegium neměl svého času ani herec Leonardo DiCaprio, se kterým Gigi chodila.

Ani jednomu nevadí dvacetiletý věkový rozdíl, stejně jako to, že jsou oba vytíženými rodiči. Společně už byli spatřeni na procházce, výletu i romantické večeři, i když zatím bez dětí. A tak je dost možné, že už brzy odtajní společnou fotografii se svými dcerami.

Jude Law, Orlando Bloom, Bradley Cooper, Alec Baldwin. Hollywoodští krasavci táty na plný úvazek!
Témata: Porod, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Výchova, Děti slavných, Dcera, Herec, Celebrity, mateřská láska, Otcové, matka a dcera, modeling, modelka, Hollywood, Dcery, Rozchod, idol, ambice, Bradley Cooper, Leonardo DiCaprio, Irina Shayk, Gigi Hadid, Gigi, Gigi Hadidová