Maminka.czVideo

Nový školní rok podle hvězd: Lev potřebuje chválit, Kozoroh vyžaduje řád, Vodnář školu hrou

Vanda Stöckbauerová 4.  9.  2023
Je tu nový školní rok a vy možná přemýšlíte, co udělat pro to, aby byl pro vašeho potomka úspěšný. Nechte si poradit od hvězd. Zeptali jsme se astroložky Martiny Blaženy Boháčové, jak děti podle jednotlivých znamení zvěrokruhu motivovat, aby se rády učily.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

BERAN

Dítě Beran potřebuje, abyste mu nechali možnost samostatně se rozhodovat. Nenuťte ho dlouhodobě a intenzivně se učit, protože dokáže udržet pozornost spíš krátkodobě. Učit se potřebuje tehdy, když má na to chuť.

BÝK

Dítě Býk potřebuje dostatek prostoru a pohodlí. Chce kvalitní školní tašku, kvalitní pomůcky, protože kvalita je pro něj velice důležitá. Potřebuje, aby vynikla jeho osobnost.

BLÍŽENEC

Blíženec je dítě, které vás bude neustále zahrnovat různými otázkami, a vám se bude zdát, že to je od věci a že se dítě neučí, ale ono se učí právě v tu chvíli. Když se vás ptá, věnujte mu pozornost, vysvětlujte a nechte ho, ať si zjišťuje informace, po kterých touží.

RAK

Rak je dítě, které je velmi citlivé. Když bude mít špatnou náladu, tak ho nechte být a ptejte se jen ve chvíli, kdy bude veselé. Potřebuje cítit úspěch a nerado hovoří o tom, že se mu něco nedaří. Nechte mu ten prostor a čekejte, až bude mít samo chuť se vám svěřit.

LEV

Lev je dítě, které je potřeba neustále chválit. Když ho chválíte, tak má snahu, abyste ho chválili ještě víc, a proto se vypne k větším výkonům. Naopak když udělá něco dobře, a vy ho nepochválíte, tak to pro něj nemá dál smysl a už se tolik nesnaží. 

Školáci podle horoskopu: Panny jsou pečlivé, Ryby mají rády autority, Blíženci jsou šašci třídy

PANNA

Panna je dítě, které potřebuje mít všechno v pořádku. Potřebuje mít čisto, mít prostor k tomu, aby si udělalo svůj systém. Nezasahujte mu do něj a k ničemu ho nenuťte. Někdy se učí pomaleji, ale o to důkladněji. Více si pamatuje.

VÁHY

Váhy se rády oblékají. A oblékají se rády podle sebe, cítí se dobře v kolektivu, který je obdivuje podle toho, jak vypadají a co nosí. Dítě Váhy rádo vyniká a potřebuje kolem sebe přátelství.

ŠTÍR

Dítě Štír se vám nebude chtít svěřovat. Netahejte z něho rozumy a čekejte, až vám samo řekne. Kontrolujte ho a sledujte, jestli se učí. Ale nic násilím, všechno dobrovolně.

STŘELEC

Střelec má vždy hodně kamarádů. Je samá zábava a někdy vás může rozčilovat, že se pořád baví a vy si myslíte, že se neučí. Ale toto dítě se učí, učí se hrou.

KOZOROH

Dítě Kozoroh bývá vážnější. Je to dítě, které se kolem sebe dívá a sleduje, jak se chovají ostatní. Ve svém životě potřebuje řád, systém a pořádek. Už od mládí je postaveno před větší zodpovědnost, a proto je vážnější. Věnujte mu pozornost a lásku.

VODNÁŘ

Vodnář potřebuje školu hrou. Není úplně nejpečlivější na své pomůcky, zato je ale rozesmátý všude u každé lumpárny. Potřebuje volnost a svobodu. Nemá rád, když ho do něčeho nutíte.

RYBY

Ryby se na vás dívají krásnýma očima a vy máte pocit, že je máte zachraňovat. Nenechte se mýlit, Ryby jsou velmi inteligentní a většinou mají takové dva světy. Často se nacházejí ve světě snů. Jako rodiče se snažte, aby byly často v realitě, ale snít je nechte, to je krásné.

Klepněte pro větší obrázek
Témata: Video, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, astrologie, Kozoroh, Vodnář, Štír, Býk, Nejlepší video, Řád, Děti, Znamení zvěrokruhu, Martina Blažena Boháčová, Astroložka