Maminka.czGalerie

Nový trend na módních molech: Těhotné modelky dobývají svět! Velká bříška, kojenci u prsou i předškoláci v roli modelů

Dita Mrázková 24.  8.  2023
Už žádné modelky "kost a kůže", žádná beztvará těla! Módní návrháři celého světa vystavují na odiv svou tvorbu čím dál častěji na nastávajících maminkách! Těhotné modelky jsou ozdobou snad každého fashion weeku a překvapující není už ani nějaké to mimino u modelčina prsu. Přesvědčte se sami v naší fotogalerii.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Letošní londýnský týden módy se nesl v duchu pocty jedné z nejvlivnějších ikon britské módy – nedávno zesnulé návrhářce Vivienne Westwood. A protože tato módní osobnost byla pro svou výstřednost nazývána kněžnou punku, na mole se to hemžilo rozmanitými modelkami "všeho druhu". 

VIDEO: MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK SS/23

Kromě boubelek či modelek na invalidním vozíku byly k vidění právě i nastávající maminky, kterým to neobyčejně slušelo.

Klepněte pro větší obrázek

Trend modelek s bříškem zažívá svůj boom, ale první těhotné modelky byly na molech k vidění už před více než deseti lety. A to rovnou na velkolepé módní show
Victoria´s Secret, na které ve spodním prádle a plavkách většinou oslňují topmodelky s dokonalými těly.

Klepněte pro větší obrázek

O tom, že i tělo těhotné ženy může být dokonalost sama, ale není pochyb. Proč však neposunout trend ještě o kousek dál? Módní svět se nebojí ničeho, a tak se na molech čas od času objeví i modelky s miminkem u prsu nebo s "mini doprovodem".

Klepněte pro větší obrázek

Značka mateřského a kojicího spodního prádla YOU! postavila těhotné modelky do popředí během své přehlídky Lingerie Fashion Week pro sezonu jaro/léto 2014. Návrhář Uyo Okebie-Eichelberger oblékl těhotné modelky do sexy spodního prádla doplněného jemnými krajkovými detaily, stehenními punčochami a jehlovými podpatky.

Klepněte pro větší obrázek

V naší fotogalerii najdete těhotných modelek celou řadu. A my všem módním tvůrcům, kteří nejedou na vlně stereotypu, jenom tleskáme.

Témata: Těhotenství, Galerie, Mateřství, Předškolák, Kojenec, Rodičovství, Kojení, Krása a styl, Móda, kůže, Tělo, prsa, Modelky, Styl, Lee, Trendy, modelka, těhotenské bříško, módní návrhář, YOU, Dolce, Mol, Prague Fashion Week, Trend, MERCEDES-BENZ, Oblečení a móda na Heureka.cz