Maminka.czKam s dětmi

O víkendu vyrazte do muzeí nebo křtít muflony

20. 5. 2016
O víkendu vyrazte do muzeí nebo křtít muflony
Víkend nabízí opět mnoho akci vyberou si milovníci kultury i sportu. A máme tu i pozvánku na večer bez dětí.

Kreativní víkend v GUD

Galerie GUD připravila opět kreativní víkend. V pátek 20.5. vás čekají princezny z pohádky a v neděli 22.5. tvůrčí dílna na téma koláž a frotáž. Také je možné shlédnout aktuální výstavu Květina očima dětí. Rezervaci na workshopy doporučujeme předem na rezervace@galeriegud.cz. Na webových stránkách najdete i podrobnější informace ke všem akcím. 

Muzejní noci napříč republikou

Tento pátek startuje festival muzejních nocí napříč republikou. Tento pátek vás přivítají večerní programy muzeí například v Jablonci nad Nisou, Liberci, Pardubicích a celonárodní zahájení proběhne ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy.  Více informací k jednotlivým akcím najdete TADY

Kupříkladu na přípravě programu Muzejní noci pod Ještědem se budou podílet i lektoři liberecké iQLandie. Tým připravil akční program u Severočeského muzea a Oblastní galerie Liberec.  Program startuje už v 16:00 hodin odpoledne. Spojení mezi Jabloncem a Libercem budou zajišťovat historické autobusy a tramvaje. Během cesty je možnost navštívit i Vratislavické muzeum aut.

Křtiny muflončat

Chuchelský zookoutek je bohatší o pět muflončat, která čekají na své jméno. Jméno jim můžete navrhnout na Facebooku a v sobotu 21. května se od 13:00 hodin můžete zajít na mláďata zajít podívat. Pokud budete mít štěstí a muflončata pojmenují podle vašich návrhů, můžete se dostat až do jejich výběhu. Akce bude mít i bohatý doprovodný program pro malé i velké.

Závody na koloběžkách

Pro malé i velké sportovce jsou v Černošicích připraveny v sobotu 21. května závody na koloběžkách. Startují už ve 14:00. Pokud nemáte vlastní koloběžku, můžete si nějakou půjčit na místě. Více informací najdete na Facebooku.

Narozeniny Maxipsa Fíka

V pražské Galerii Villa Pellé se koná výstava Divoké narozeniny Maxipsa Fíka aneb Jiří aneb Jiří Šalamoun dětem. V neděli 22. května je zpestří Mumraj v zahradě - tvůrčí odpoledne pro děti i rodiče., které nabídne nepřeberné množství nejen výtvarných dílniček, ale i další atrakce.

Během nedělního odpoledne si tak děti mohou užít skákací show a nazout vlastní skákací boty, vytvořit obrovské puzzle a listovat v maxikomiksu, zapojit se do animačního workshopu, vyzkoušet si, jak se tvoří flipbook či leporelo, ušít si panenku nebo vytvořit pohyblivou papírovou figurku. Překvapením pak bude tajemný Magix box.

Vybrané aktivity jsou určené i dospělým, a tak se rozhodně nebudou nudit ani rodiče. Program bude probíhat od 14.00 do 18.00 hod. a za každého počasí, buď v zahradě nebo přímo v prostorách vily. Jednotné vstupné je 90,- Kč.

Výstavu jednoho z nejvýznamnějších ilustrátorů druhé poloviny dvacátého století Jiřího Šalamouna doprovází po celou dobu trvání bohatý doprovodný program.
Více informací naleznete na webových stránkách.

Smyslná L´amour Night

Pokud se vám podaří v sobotu 21. května udat děti, zaměřte se tentokrát samy na sebe. V pražském P. M. klubu v Trojické ulici je připravená akce zaměřená na ženskou smyslnost a rozvíjení vlastní sexuality a sebevědomí. Protože teprve s poznáním vlastních tužeb a svého těla se totiž žena stane skutečnou milenkou. Milenkou, která ví, co chce, milenkou, která je rovnocenným partnerem a tedy pouze neposkytuje své tělo k uspokojení svého partnera.

A právě proto je tu L´amour. Jedinečný večírek, který si klade za cíl rozvinout ženskou erotickou stránku, pomoci ženám najít sebe samotné, odhalit jejich svůdnost, intimitu i přání. Večírek začíná v 18:00 hodin.

Těšit se můžete na bohatý a hlavně svůdný program, kde se dozvíte zajímavosti o korzetech a spodním prádle, latexu nebo japonské bondage, kterými nás provedou odborníci na tato témata. Nebude chybět módní přehlídka spodního prádla Riwaa Nerona a latexových kousků z dílny Sharene, a třešničkou bude vystoupení uměleckého souboru Prague Burlesque, těšit se ale můžete na mnohem více!

Okouzlujícím večerem vás provede Sonny Vargas, a nebude chybět speciální překvapení. Vstupenky na akci lze zakoupit na www.lamournight.cz, v Little Fetish Shop, v showroomu Riwaa Nerona či v Cardinal´s Bar. 

A pozor, akce není určená výhradně pro ženy, vítáni jsou i vaši muži jako dokonalí gentlemani. 

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Maminka Den matek
Témata: Kam s dětmi, Muž, Vratislav, Ještěd, Víkend, Večírek, Leporelo, Amour, Přehlídka, Akční program, Výraz, Křtiny, Nedělní odpoledne, Tvůrčí dílna, Koloběžka, Maxík, Módní přehlídka, Vítání, Liberec, Jablonec

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Dcera krásné moderátorky se těší na sourozence. Bude to sestřička?
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!

Horoskopy

Panna Nevstávejte moc brzy a přispěte si. Během týdne jste si moc neodpočinuli a nemáte to v plánu ani o…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ctibor





Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné