Maminka.czSoutěže

Oblečení, které roste s dětmi

Komerční článek
20. 11. 2013
Oblečení, které roste s dětmi
Sen všech maminek se stává skutečností. Značka dětského funkčního oblečení představuje novou Kids kolekci – oblečení, které roste s dětmi.

Rodiče se již nemusejí obávat koupit oblečení, které vydrží ratolesti pouze jednu sezonu, než mu opět poporostou ruce a nožky.
U modelů, které rostou s dětmi, stačí, aby maminka vypárala červený šev na rubu rukávů, případně nohavic, a oblečení je hned o velikost větší. Bundička či kalhoty se tak hravě mohou ponechat na jarní, případně další podzimní dovádění.

Didriksons1913 nabízí oblečení pro děti od 80 do 130 cm. Uvnitř rukávů a nohavic jsou označené červené švy, které se dle potřeby vypárají, a rukávy i nohavice se prodlouží o velikost.

Z nabídky produktů doporučujeme zimní kombinézu THERON, která je zateplena dutým vláknem a je naprosto větru i vodě odolná. Navíc je opatřena kapucí s kožešinou (obojí odnímatelné), takže můžete připínat nebo odepínat dle aktuální potřeby.
Nechybí tolik potřebné detaily jako zakončení rukávů do vnitřních elastických manžet s poutkem přes palec či u nohavic návleky proti sněhu a nastavitelné gumové poutko pro přetažení přes obuv.

Samozřejmostí u všech produktů svrchního oblečení je všitý látkový štítek na jméno a výrazné reflexní prvky na rukávech, nohavicích a zádech pro zvýšení bezpečnosti dítěte.

Kombinéza THERON získala nejlepší ocenění v rámci testování renomovaného švédského magazínu Vi Föräldrar (My rodiče) a zvítězila mezi 13 testovanými produkty.

Pokud dáváte přednost variantě bunda a kalhoty, rozhodně sáhněte po bundě NANGA a kalhotách KANGRI. U kalhot stojí za povšimnutí vyvýšená a zateplená zádová část, nastavitelné šle či přetvarovaná kolena.

Svrchní materiál je u všech produktů bez potisku ošetřen impregnací, která neobsahuje fluorované uhlovodíky.

Nezapomínejte ani na vhodnou izolační vrstvu – mikina a teplé kalhoty CRUZ Vás rozhodně nezklamou a Vaše ratolesti budou v měkkém a teplém česaném fleecu dokonale ochráněny před zimou.

I doplňky ve formě čepic, rukavic a kukly jsou nepostradatelným vybavením pro zimní radovánky.
Dbejte na to, aby měli děti rukavice dostatečně dlouhé s přetažením přes rukáv a čepice jim zbytečně nepadala. Vyzkoušejte produkty BIGGLES.

Do soutěže věnujeme 3 teplé kukly BALACO, které se hodí pod čepici i lyžařskou či cyklistickou helmu. Ochrání Vaše dítě před mrazivým větrem a sněhem.

DIDRIKSONS je značka se 100 letou tradicí, která funkčně a kvalitně oblékne celou Vaši rodinu.
www.didriksons1913.czVýhru 3 kukly BALACO vyhrává vyhrávají 3 soutěžící, kteří správně odpoví a jejich odpověď dorazí jako 50., 100. a 150. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 20. 11. do 27. 11. 2013.

Nápovědu hledejte na www.didriksons1913.cz

Výherci:
Barbora K. (Hodonín)
Soňa M. (Beroun)
Šárka K. (Liberec)

Témata: Soutěže

Mohlo by vás zajímat
Dvouměsíční dítě dostalo černý kašel od neočkované sestry. Matku to zaskočilo
Bojujete s opruzeninami a citlivou dětskou pokožkou?
Testujeme s dětmi: Jak se jim líbily školní sešity Oxford?
Jak prožívají dospívající děti rozvod. Mnohdy hůře než batolata!

Horoskopy

Štír Pokud se živíte na vlastní triko, tak si zažijete menší šok. Nakonec se ovšem ukáže, že stále platí, že…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Andrea, Justína, DamirRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu