Maminka.czobličejová jóga

Obličejová jóga s Martou Dřímal Ondráčkovou: lifting líček

Když se řekne lifting, většinou se vám vybaví plastická chirurgie a náklady s ní spojené. Ale s programem #udrzksicht vás lifting nebude stát ani kačku a výsledky uvidíte okamžitě! Jdete do toho s námi?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lifting středu obličeje jde ruku v ruce s jeho posílením. To, co padá vlivem gravitace dolů, je potřeba zpevnit, ale taky to dát na správné místo. Tahle masáž je tak jednoduchá, jak je efektivní. Výsledek uvidíte okamžitě. Schválně si ji zkuste před zrcadlem a mrkněte se na rozdíl, když namasírujete jednu tvář.

 
Důležitá je délka masážních tahů, opravdu jeďte prstem celou linii líček až k vlasům, jinak celá ta paráda nebude fungovat. Tlak nemusí být nijak silný. Zvlášť ze začátku si sílu, kterou masáž provádíte, hledejte postupně. Nutností je mít obličej natřený! Chceme, aby kůže netrpěla, naopak se zdravě prokrvila a prsty se dostaly ke svalům. Sérum, krém, SPF, olej, prostě to, co aktuálně používáte.
 

V čem spočívá kouzlo manuálního liftingu?

Když si takhle tvář vymasírujete, efekt se ukáže hned a zůstane chvilku, max. pár hodin. ALE! Pokud budete masáž opakovat denně, klidně ráno a večer při nanášení krému, vydrží déle. Napřed do oběda, potom do odpoledního kafe s kámoškou a nakonec i do večerního rande s manželem u filmu. 

Pravidelnost je naprosto zásadní

 
Pokud budete v péči konzistentní, výsledky budou nejen viditelné, ale i trvalé. Obličej už se nevrátí do úplného stavu PŘED, ani když třeba kvůli dovolené rutinu trošku ošulíte. Obličejové svaly mají paměť stejně jako ty na těle. Akorát v jejich případě je ta plavková sezona nonstop.
 
A na co se vrhneme příště? To záleží na vás. Pošlete mi své návrhy do komentářů pod příspěvkem na Instagramu.
 
Marta
Témata: Instagram, obličejová jóga, Krása, kůže, Jóga, obličej, sval, pleť, plastická chirurgie, Marta Dřímal Ondráčková, Gravitace, Zrcadlo, Masáž