Maminka.czDvojčata

Od sedmi let je označují za nejkrásnější dvojčata na světě. Jak vypadají dnes a jak pomohla otci v boji s leukémií?

Vanda Stöckbauerová 17.  5.  2023
Jednovaječné sestry Ava Marie a Leah Rose Clementsovy z Kalifornie jsou známé jako "nejkrásnější dvojčata světa". Módní a modelingový průmysl jim leží u nohou, nafotily nespočet kampaní a na Instagramu je sledují bezmála 2 miliony lidí. Ovšem jejich život není jen pohádka, celá rodina prošla i drsnou zkouškou v podobě leukémie jejich otce.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

O nejkrásnějších dvojčatech světa už jsme jednou psali, ale dnes vám přineseme další část příběhu, protože i v zdánlivě dokonalém světě dvou malých modelek se objevily problémy. A to v podobě vážné nemoci jejich otce. Ale začněme od začátku…

VIDEO: Seznamte se, tahle kočka je nová Miss Czech Republic Justýna Zedníková

Sedmička jako šťastné číslo

Ava a Leah jsou americké modelky a influencerky. Svou profesionální kariéru zahájily přesně v den jejich sedmých narozenin, 7. července, kdy jim máma Jaqui založila účet na Instagramu. „Sedmička je šťastné číslo. Když jsem holkám navrhla, jestli by se nechtěly stát modelkami na Instagramu, skákaly radostí,“ řekla pyšná Jaqui, která je maminkou ještě staršího syna Chase. 

V téměř 13 letech vydělávají miliony

Dokonalá krása dívek velice rychle zaujala modelingové agentury a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Objevily se v časopisech jako Harper's Bazaar či Vanity Fair, pracovaly pro světoznámé značky a díky módním kampaním si vydělaly miliony. Dívky stále chodí do školy, ale údajně veškerou práci se jim jejich matka a zároveň manažerka snaží plánovat na odpoledne nebo víkendy, aby nezmeškaly školu. A když to nevyjde, je s nimi na place soukromý učitel. Dívky rozhodně nezahálí, ve volném čase rády plavou a tancují, některé jejich kreace můžete vidět i na Tik Toku. V poslední době se podílely na navrhování oblečení pro svou novou luxusní značku KAVEAH, která je určena pro teenagery.

Takhle v neděli přály své mamince ke Dni matek. 

Drsná zkouška v podobě otcovy leukémie

Ale jejich život není jen procházkou růžovým sadem. V roce 2019, když jim bylo 9 let, onemocněl jejich milovaný táta leukémií. V té době teprve 39letý Kevin nutně potřeboval transplantaci kostní dřeně. Dvojčata, jejichž fanouškovská základna sahala daleko za hranice Kalifornie, na Instagramu vyzvala své sledující, aby pomohli najít jejich otci vhodného dárce kostní dřeně. A odpověděly tisíce lidí! Přestože se dárcem nakonec stal Kevinův bratr, nic to nemění na faktu, že dvojčata pomohla šířit osvětu o nemoci a oficiální registr potenciálních dárců kostní dřeně se znatelně rozrostl. Dnes, více než 3 roky po transplantaci kostní dřeně, je jejich táta snad už v pořádku. Před měsícem na svém Instagramu sdílel informaci, že byl u doktora a krevní testy mu dopadly dobře.

Je jasné, že Ava Marie a Leah Rose Clementsovy jsou nejen krásné, ale také velmi talentované a úspěšné dívky, které mají před sebou velkou budoucnost.

Nejkrásnější dvojčata světa vydělávají ve 12 letech miliony! Pohádkový příběh, nebo vypočítavost matky?
 
Témata: Rodina, Instagram, Dvojčata, Otec, Modelky, Influencerka, modeling, pohádka, modelka, Leah, Kevin, Průmysl, Siri, Kostní dřeň, Leukémie, Chase, Harper's Bazaar, Ava Marie, Leukemie, Dvojče, Czech Republic, Kalifornie, Vanity fair