Maminka.czNaše tipy

Oddaný společník a ochotný pomocník

Snad každá maminka chce co nejvíce času trávit se svojí rodinou. Nepropásnout tak první krůčky a slova svých dětí, ale také využít chvilky volna se svým partnerem. Jak to má ale vše stihnout, když se musí postarat například o každodenní vaření?
Komerční článek
26. 11. 2012
Oddaný společník a ochotný pomocník

Společnost Vorwerk proto vytvořila unikátní inteligentní kuchyňský přístroj Thermomix, který kombinuje funkce více než 12-ti kuchyňských přístrojů. Je jedno, zda připravujete jídla pro celou rodinu, nebo si jen čas od času uděláte něco dobrého, či chcete překvapit hosty neobvyklými recepty.

Thermomix můžete použít na vše od vaření vajec, přes přípravu pomazánek a dresinků, až po hnětení těsta na chléb či dort. Máte rádi dušené přírodní ryby, nebo raději svíčkovou na smetaně? Pro Thermomix žádný problém, jistě vás příjemně překvapí i přípravou zmrzliny, likérů a dovede namíchat osvěžující ovocné koktejly.

Navíc díky svým rozměrům je vhodný do jakékoliv kuchyně. Příslušenství obsahuje pouze několik kousků, které ale vystačí na celé vaření. Součástí příslušenství je i systém Varoma pro vaření v páře, který umožní nejen uchovat v potravinách vitamíny, ale i připravovat pokrmy s nízkým obsahem tuku. Obsahuje varný košík pro přílohy jako je rýže, brambory či zelenina a pro přípravu čerstvých ovocných šťáv. Pěny, krémy, či vaječné bílky lze vyšlehat metličkou.

Thermomix šetří energii a snižuje čas strávený vařením, protože mnoho činností vykonává zcela samostatně. Stačí pouze nařídit čas, rychlost, teplotu a můžete se věnovat vaší rodině.

Nebaví Vás pořád vymýšlet co vařit? I s tím Vám Thermomix pomůže. Odborníci na výživu sestavili přibližně 1.000 receptů speciálně pro Thermomix. Recepty jsou vytvořeny tak, aby úspěšně uvařili i kuchařští začátečníci. Rozsáhlá databáze receptů je nejen v tištěné kuchařce, ale i na internetu. Rozesíláme pravidelný Newsletter, samozřejmostí jsou aplikace pro iPhone a iPad a zelená linka 800 168 987. Pořádáme kurzy vaření - Večer s Thermomixem.

Kontaktovat s ostatními uživateli se můžete buď prostřednictvím oficiálních stránek www.svetreceptu.cz, nebo na www.facebook.com/ThermomixCeskaRepublika.

Thermomix je ideálním řešením pro jakýkoli životní styl. Díky jeho všestrannosti je jeho použití velmi individuální. Společnost Vorwerk, vyrábějící Thermomix, byla jako rodinná firma založena již v roce 1883. První multifunkční kuchyňský přístroj Thermomix byl vyroben již před 50 ti lety. V současné době přístroj používá více než 7 milionů uživatelů po celém světě. Společnost v roce 2011 dosáhla rekordního výsledku 635.000 prodaných přístrojů.

Prodej probíhá prostřednictvím přímého prodeje. Více informací, včetně postupu, jak si objednat vyzkoušení a sjednat schůzku najdete na www.thermomix.cz, nebo použijte bezplatnou linku 800 168 987.

Témata: Naše tipy
Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu