Maminka.czKrása

Ornella Koktová: Líbí se mi styl princezny Kate. Je nadčasová!

vas 20.  3.  2024
Ornella Koktová (31) je nejen manželka a maminka tří dětí, ale taky podnikatelka, milovnice koní a žena, která se nebojí říct svůj názor a vždy si za ním stojí. Jaké má po dobrovolném odchodu z reality show Survivor plány, a na co se teď nejvíc těší?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Ornello, už jste pár dní doma. Jak proběhla aklimatizace? Už jste naskočila zpět do běžného života?

Aklimatizace proběhla velice rychle, protože mám doma tři děti a ty očekávají ihned stoprocentně fungující maminku. Takže třeba hned druhý den po příletu jsem svým miláčkům upekla na oslavu mého návratu dort a pěkně jsme doma řádili.

VIDEO:  Ornella Koktová po konci v Survivoru: Halucinace a kolaps!

Jakou věc jste o Survivoru ještě nikomu neřekla?

Asi to, že tamní tropické vosy si udělaly hnízda všude po zemi na našem „ostrově“ a že ty vosy nejsou ledajaké. Ony se totiž umí vyhýbat doslova každému kroku. Není to jako u nás, když člověk potká na trávě vosu a hned dostane žihadlo.

V Survivoru šla beauty rutina stranou. Jaký největší „luxus“ jste si s ostatními účastnicemi dopřávaly?

Když je kokos opravdu mladý, má vnitřek hodně měkký. Takže jsme si z toho zkoušely udělat „kašičku“, tou jsme si s holkami potřely obličej a říkaly tomu pleťová Survivor maska. 

Přiznání Josefa Kokty: Ornelle pomáhám pořád, nejsem žádný otec roku. Před návštěvou Agáty jsem ale musel uklidit celý barák

Co v nejbližší době plánujete a kde vás budeme moct vidět?

Kromě samoobsluhy, stáje a před školou? Buď v Barrandovských ateliérech nebo na FOR BEAUTY, kde budu celé dva dny přítomná. Sama jsem tento veletrh navštívila několikrát a vždycky jsem si domů odnesla něco nového, co jsem ještě neznala. A jelikož tam budu bez dětí, budu si moct s lidmi i popovídat (smích). Budu tam prezentovat mojí firmu Boobee, která ve své podstatě pomáhá ženám k vysněnému dekoltu. S nadsázkou říkám, že tak trochu krademe práci plastickým chirurgům, protože i z povislejších prsou udělá Boobee plný dekolt s push-up efektem bez použití podprsenky.

Kdo má podle vás vždy dokonalý make-up?

Řekla bych, že princezna Kate. Líbí se mi její styl a to, že se nelíčí až příliš. Já osobně nejsem fanynkou těch tmavých, někdy až černých kontur na rtech. Kate je v tomto ohledu nadčasová.

A jaké bylo vaše největší beauty faux pas?

Asi použití růžové tvářenky, bylo mi 17 a úplně jsem to nevychytala. Celkový look pak vypadal trochu jako z filmu Mrazík. (smích)

Témata: Slavné maminky, Krása, Prince, princezna, Survivor, Styl, Ornella Koktová, Maminka, Halucinace, Kate, Realita show, Barrandov, Milovnice, Vosa, Mrazík