Maminka.czVýživa a stravování

Oslaďte si léto ovocnými koláči a vyhrajte s Herou!

Komerční článek
28. 7. 2014
Oslaďte si léto ovocnými koláči a vyhrajte s Herou!
S letními měsíci přichází lákavá nabídka sezónního ovoce. Třešně se vymění za jahody a ty pak uvolní místo šťavnatým meruňkám. S jednoduchým receptem na ovocný táč od Hery tak lze každý týden připravit rodině jiné sladké překvapení. A jestli jste v kuchyni jako doma, můžete za vaše cukrářské tipy navíc získat krásnou odměnu. Pečení je přece radost!

Vyzkoušejte univerzální recept na letní drobenkový koláč. Základem je přes půl kila libovolného ovoce a také kvalitní rostlinný tuk. Ideální volbou je již léty osvědčený www.pecenijeradost.cz">rostlinný tuk Hera, který se skvěle hodí na jakékoli běžné pečení. Chcete-li si ale dopřát něco výjimečného či svátečního, vyzkoušejte rostlinný tuk Hera máslová příchuť. Nabídne vám ideální kombinaci pohodlného použití s lahodnou chutí másla. Skvěle se hodí jak na běžné pečení, tak i díky zvýšenému obsahu tuku na přípravu krémů.

Z kostky Hery máslové oddělte 200g, přidejte skleničku moučkového cukru a dvě sklenice polohrubé mouky. Rukama vypracujte drobenkové těsto. Část si ponechejte stranou a do zbylého množství zamíchejte prášek do pečiva, sklenku mléka a dvě vejce. Vymíchané těsto nalijte na vymazaný plech a poklaďte ovocem. Navrch posypejte drobenkou, kterou jste si předtím odložili. Lehká letní buchta provoní vaši kuchyni během okamžiku!

Oblíbili jste si jiný letní recept? Pak neváhejte a podělte se o něj s námi! Značka Hera vyhlašuje velkou letní cukrářskou soutěž! Posílejte nám své tipy na recepty spolu s jejich fotografiemi a sbírejte pro ně hlasy od fanoušků. Každý týden vybereme nejlepší recept, který získá praktického pomocníka do kuchyně od značky Eta a kuchařku Hera rodinné recepty! Zároveň tři nejlepší z každého týdne postupují do velkého finále, v němž zvolíme vítěze hlavní odměny, výkonného kuchyňského robota Eta Gratus Max!

Hodně štěstí a hlavně dobrou chuť!

Témata: Výživa a stravování

Mohlo by vás zajímat
Kdo pohlídá moje dítě? Na co dávat pozor, když hledáte chůvu!
Snědl neznámé bobule, léky, čistidla?  Víme, co dělat při otravě
Vyšla nová Maminka! Velký rozhovor s Lejlou Abbasovou a dárek navrch
Žárlím na vlastního manžela. Děti ho mají radši než mě!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu