Maminka.czPrezentace klienta

OSLAVUJEME JEDNO SKVĚLÉ PROPOJENÍ SE: SPOLUPRÁCI MEZI JOOLZ X FILLING PIECES!

Reklama 30.  5.  2023
Ta správná podpora je plodná: což dokazuje nejnovější spolupráce mezi prémiovou značkou kočárků Joolz a prémiovou high fashion streetwear značkou Filling Pieces. Obě značky z Amsterdamu, které se se propojily, aby ukázaly, že každou „rodinu“ tvoří dva rodiče a dítě. Výsledkem je: kočárek Joolz Geo³ inspirovaný ikonickou bundou Filling Pieces Varsity Jacket..

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

 

Pojem „rodina“ se postupem času měnil. To, co bývalo tradiční v domácnosti se dvěma rodiči a dětmi, dalo by se dnes přenést do nových konstalací. Jedna věc je však jasná: výchova dítěte je rozhodně prvořadá! A díky nové spolupráci mezi Joolz a Filling Pieces oslavujeme tuto sílu komunity a tedy tak zvaně „rodiny“ pod názvem: „Výchovou dítěte se zabývá celý tým“!

Klepněte pro větší obrázek

Díky této myšlence vznikl limitovaný kočárek Joolz Geo³, který je kombinací toho nejlepšího ze dvou ikonických značek. Inspirací byla charakteristická univerzitní bunda Filling Pieces Varsity Jacket – se sportovními symboly komunikujícími sounáležitost a komunitu.

Značka Filling Pieces chce překlenout propast mezi streetwearem a high fashion módou. Značka se opírá o talentovaný tým designérů v Amsterdamu a výrobní závody po celé Evropě. Cílem je: vyrábět luxusní produkty, které jsou odolné a současně vyrobené pro každého. Leitmotivem značky na cestě změny je: Bridge the Gap. To znamená, že rozdíly nás všechny spojují a rozmanitost je důvodem k oslavě! Více informací: www.fillingpieces.com


Limitovaný Joolz Geo3 Filling Pieces je jako každý Joolz kočárek stylový a zároveň naprosto praktický a pro rodiny perspektivní. Kočárek Joolz Geo³ byl uveden na trh ve vlajkovém obchodě Filling Pieces v srdci Amsterdamu s cílem spojit lidi.

Klepněte pro větší obrázek

Spolupráce s Filling Pieces umožnila vytvoření rodinného kočárku, který inspiruje rodiče k vytvoření vlastního „Dream Teamu“. Krédem je: vytvořit svět, ve kterém se oslavuje rozmanitost a naše odlišnosti nás spojují.

Rozdíly tvoří detaily: limitovaný kočárek Geo³ je vybaven udržitelnými látkami vyrobenými z recyklovaných plastových lahví, koženkovou bezpečnostní rukojetí a madlem s vyšitou ochrannou známkou. Celkově avantgardní vzhled dotváří světle hnědá kola, připomínající tenisky. Každý prémiový kočárek je ozdoben poutavými, ručně vyrobenými nášivkami.

Klepněte pro větší obrázek

Každý prémiový kočárek je také ozdoben poutavými, ručně vyrobenými nášivkami a také je dodáván s odpovídajícím párem limitované edice dětských tenisek Joolz x Filling Pieces. Tyto dětské botičky jsou speciálně navržené značkou Filling Pieces, která doposud v sektoru kojeneckého zboží není aktivní. Spolupráce s Filling Pieces otevřela vznik rodinného kočárku, který inspiruje rodiče k vytvoření vlastního týmu snů. Cíl podporovaný talentovaným týmem designérů v Amsterdamu a výrobními týmy po celé Evropě, kteří vyrábějí vysoce kvalitní produkty, které jsou odolné a vhodné pro každého. Propagace je misí, která využívá kreativitu, kulturu a design jako nástroje pro pozitivní změnu. Protože Guillaume Philibert Chin se svou značkou následuje velmi jednoduchý přístup: „Chceme vytvořit svět, ve kterém je oslavována rozmanitost a naše odlišnosti nás spojují.“

Témata: Prezentace klienta, Reklama, Kočárek, udržitelnost, Kočárky na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat