Maminka.czPo porodu

Miluji svou celulitidu, strie i povolenou kůži! Udělaly ze mě matku, říká influencerka

6. 4. 2021
Trojnásobná maminka a úspěšná influencerka Sarah Nicole Landry na svém Instagramu odhaluje skutečnou realitu a učí ostatní ženy milovat své tělo takové, jaké je. Se všemi "vadami" na kráse.

Je krásná, úspěšná, její instagramový účet sledují téměř dva miliony lidí, má tři zdravé děti, a přesto každý den musí sama před sebou obhajovat své skutečné Já. 

Čtyřiatřicetiletá Sarah Nicole Landry, která na sociálních sítích vystupuje jako The Birds Papaya, se rozhodla pro terapii sdílením.

"První dítě se mi narodilo v pětadvaceti letech a místo radosti přišel prudký propad mého sebevědomí. Najednou jsem stála před zrcadlem a viděla tělo, které jako by nebylo moje," vzpomíná na momenty po prvním porodu.

"Do té doby jsem všude viděla fotky dokonalých maminek, které se pár dní po porodu vracely do původní velikosti svých džín, fotily zatažená bříška, komentovaly fotografie, jak je jejich tělo úžasné, jak jsou opět ve formě," vysvětluje. "Ale moje jako by selhalo. Kůže byla vytahaná, místy strašně popraskaná, celulitidu bych mohla prodávat...," pokračuje.

Osvobození přišlo až ve chvíli, kdy se začala soustředit na své dítě. Tělo přestala vnímat jako nepřítele, ale jako součást celé té změny a cesty k mateřství. 

Jelikož se jí mateřská role zalíbila, brzy počala a porodila další dvě děti a rozhodla se, že svou zkušenost bude sdílet veřejně a bez příkras. 

"Moje tělo možná není podle všech měřítek dokonalé krásy, ale pro mě už dokonalé je. Cítím se teď mnohem sebevědomější, svobodnější a připomínám si, že moje tělo nemá nic společného s mojí vlastní hodnotou," doplňuje.

Nyní svou celulitidu, strie i povolenou kůži veřejně vystavuje a dodává tak sebevědomí dalším maminkám, které se s tlakem na svůj vzhled po porodu také vyrovnávají.

 
Témata: Zdraví, Porod, Mateřství, Od těhotenství k porodu, Slavné maminky, Po porodu, Instagram, Hubnutí, Krása, Kůže, Celulitida, Strie, Tělo, Realita, Maminka

Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
11 věcí, které by vaše děti měly zvládnout dřív, než jim bude deset!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
První známky autismu může odhalit u batolat dotazník. Na co se zaměřuje?
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
To je ale bříško! Podívejte se na těhotenství s trojčaty týden po týdnu!
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Poporodní deprese! Máma ukázala dvě odlišné fotky a sklidila neuvěřitelnou podporu!
Největší galerie porodních fotek, jakou jste viděli. Pozor, je to dojímavé a občas syrové

Horoskopy

Štír Máte dojem, že hádky s partnerem jsou na denním pořádku. Neprovokujte se navzájem a bude líp. Nejvíce…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Julius, Július, Julian

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné