Maminka.czPo porodu

Miluji svou celulitidu, strie i povolenou kůži! Udělaly ze mě matku, říká influencerka

Veronika Zenklová 6.  4.  2021
Trojnásobná maminka a úspěšná influencerka Sarah Nicole Landry na svém Instagramu odhaluje skutečnou realitu a učí ostatní ženy milovat své tělo takové, jaké je. Se všemi "vadami" na kráse.

Je krásná, úspěšná, její instagramový účet sledují téměř dva miliony lidí, má tři zdravé děti, a přesto každý den musí sama před sebou obhajovat své skutečné Já. 

Čtyřiatřicetiletá Sarah Nicole Landry, která na sociálních sítích vystupuje jako The Birds Papaya, se rozhodla pro terapii sdílením.

"První dítě se mi narodilo v pětadvaceti letech a místo radosti přišel prudký propad mého sebevědomí. Najednou jsem stála před zrcadlem a viděla tělo, které jako by nebylo moje," vzpomíná na momenty po prvním porodu.

"Do té doby jsem všude viděla fotky dokonalých maminek, které se pár dní po porodu vracely do původní velikosti svých džín, fotily zatažená bříška, komentovaly fotografie, jak je jejich tělo úžasné, jak jsou opět ve formě," vysvětluje. "Ale moje jako by selhalo. Kůže byla vytahaná, místy strašně popraskaná, celulitidu bych mohla prodávat...," pokračuje.

Osvobození přišlo až ve chvíli, kdy se začala soustředit na své dítě. Tělo přestala vnímat jako nepřítele, ale jako součást celé té změny a cesty k mateřství. 

Jelikož se jí mateřská role zalíbila, brzy počala a porodila další dvě děti a rozhodla se, že svou zkušenost bude sdílet veřejně a bez příkras. 

"Moje tělo možná není podle všech měřítek dokonalé krásy, ale pro mě už dokonalé je. Cítím se teď mnohem sebevědomější, svobodnější a připomínám si, že moje tělo nemá nic společného s mojí vlastní hodnotou," doplňuje.

Nyní svou celulitidu, strie i povolenou kůži veřejně vystavuje a dodává tak sebevědomí dalším maminkám, které se s tlakem na svůj vzhled po porodu také vyrovnávají.

 
Témata: Zdraví, Porod, Mateřství, Slavné maminky, Od těhotenství k porodu, Instagram, Po porodu, Hubnutí, Nicole, Realita, Nicol, Kůže, Celulitida, Tělo, Maminka, Strie, Krása
Mohlo by vás zajímat
Maminka roku: Čekala holčičku a věděla, že nepřežije!
Procházková Simona
Maminka roku 2020
Pět holek na krku! Jak se žije rodině s paterčaty?
Formánková Simona
Instagram
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?
kog
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
10 důvodů, proč se v noci stále budí. Není chyba na vaší straně?
Machová Martina
Batole
VIDEO: Provětrejte svůj šatník a zorganizujte ho. Pomůžou vám Královny pořádku
Formánková Simona
Video
Tohle napsal muž o břichu své ženy! Na internetu z toho byl poprask!
kog Blesk pro ženy
Po porodu
Autismus u dětí: Pozor na první příznaky již u kojenců a batolat
Machová MartinaProcházková Simona
Autismus
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
redakce
Porod