Osmiletá Lily touží být chlapcem. Jak se žije s dítětem, které chce jiné tělo?

František 9. 6. 2017 18:22
Po neúspěšném rodičovském pohovoru by dostala pětadvacet a měla by jiné starosti a už by o tom nehovořila..
Vlk 9. 6. 2017 21:15
Zalez ty starej nenávistnej dědku, takový fakt miluju!
Spekoun 9. 6. 2017 22:10
Ja zase zboznuju hovada ktery poslou malou zdravou holku pod kudlu jen aby nemuseli nahodou politickynekorektne rict ze by se mela lecit a naucit se bejt stastna stim jaka je.

Osobne sem mel nekolik pritelkyn co meli zajmy jako chlapy a vubec to nepovazuju za duvodu do nekoho rezat!!

Navic nevim jestli to tady ty politicky corektni hovada chapou ale ta operace je cist kosmeticka!

Neexistuje zpusob jak z vaginy udelat penis!! Stejne tak neexistuje zpusob jak udelat plice ze srdce a ledviny z zaludku atd!!

Cele to je kosmeticke tudis ji rozriznou vaginu navlecou na silicon a vytvarujou do tvaru penisu.

Cos znamena ze porad bude mit vaginu akorad venku a ve tvaru penisu!

Vagina se lisi od penisu stejne tak jako jatra od streva! Jedna se o naprosto odlisne organy!!

Tito lide nikdy nebudou nic jineho nez zohyzdene monstra! Nikdy nebudou mit penis nebo u jinych pripadu vaginu to proste nejde tak daleko medicina jeste dlouho nedosahne!

Tak prestante reklamovat tohle zohyzdovani zdravich lidi!

Vyzkumi dokonce ukazali ze vice jak 60% lidi po takovemto zakroku stejne nejsou spokojeny protoze si uvedomujou ze se nic krome povrchu nezmenilo. A naopak sou znich tet zrudy.

30% z techto lidi dokonce spacha sebevrazdu.

Kdy uz konecne zacnete tyto lidi lecit MENTALNE aby mohli zit stastny zivot treba jako GAY nebo LEZBY.

ALe ne radeji budeme rezat do zdravy holky nez abysme rekly ze ma nejakou mentalni poruchu co vy politicky korektni hovada!?

PS Jako vzdy pro vsechny co se jejich mozek nedokaze sloucit z realitou nasekal sem tunu gramatickych chyb abyste mohli rict ze to pro vas neplati.

Jako zakusek : Kobila bik pribislav.

Pravde zdar!
Vlk 9. 6. 2017 22:50
Co maji ti lidé asi tak dělat když ve těle ve kterém se narodily mají neskutečné deprese?! Těžko je naučíš být tím do jakého těla se narodily, pak budou těch sebevražd páchat mnohem víc! Víš vůbec proc ma transgender komunita tolik sebevražd? Kvůli lidem jako ty kteří je považuji za odpad společnosti a ubližují jim!
Ivana 18. 6. 2017 15:36
Deprese můžou mít z různých důvodů a ne proto, že se narodili jako kluci nebo jako holky. Spousta lidí má problémy a deprese a z různých důvodů. Transgender je moderní zhovadilost, kterou se zaplácne pouhá neschopnost žít normální život. Pohlaví jsou a budou pořád jen dvě a pokud by šlo o hermafrodita, není to přirozené a je to proti přírodě. Osmiletý děcko nemůže rozhodovat o tom, co by chtělo a co ne, když není schopné pobrat, co by to fyzicky i psychicky obnášelo v celé budoucí existenci. Navíc, nikdo neví, co s tou holkou udělají hormony, až půjde do puberty. Buď bude pořád klukovská nebo naopak ženská stránka zvítězí a ona bude balit kluky na potkání.
alexia 19. 7. 2018 18:36
Ivana, máte na 100% pravdu. ženy jezdí autama, jsou řidičky tranvají, pilotují letadla, lékařky, dělnice ,ne každá tíhne k tzv. ženským povoláním, resp. zájmúm. To ješťe neznamená, že nejsou dobré mámy, manželky, milenky. A jako že 8 leté dítě - samo se to spraví, není třeba se tomu nadměrne věnovat, resp. sa nad tím pozastavovat. Spíše maminka se dělá zajímavá.
Lucie 20. 5. 2019 13:09
Teď jsem se fakt zasmála Vaší inteligenci.. Prosím, pošlete mi odkaz, kde je ta operace, jak rozriznou vaginu, navliknou na silikon a vytvaruji do penisu.. 😂😂😂
František 10. 6. 2017 06:42
Nevím,že bychom si potykali a neurážejte lidi o kterých nic nevíte bez příčiny. Kdybychom měli řešit takovéto a podobné problémy u osmiletých dětí tak nevím kde bychom skončili. Ostatně další diskutující Vám tuto problematiku dost podrobně popsali.
Miki 10. 6. 2017 09:47
...a po třiceti letech by po neúspěšném rodičovském pohovoru dostal pětadvacet senior, měl by jiné starosti a už by o tom nehovořil...
Louisa 10. 6. 2017 06:28
Jako malá holka jsem si hrála jen s kluky - fotbal, na vojáky .......hrála jsem si s autíčky, s pistolemi....... Kdybych vyjela před dům s kočárkem s panenkou, tak by se mi všichni smáli. Nikdy se mnou nikdo neřešil, že jsem jiná. Teď jsem matka a brzy i babička. Dětství jsem si užila parádně, tak nevím, jestli je třeba už v dětství řešit tyto věci.
Maruška 14. 6. 2017 15:56
Také jsem ten případ, v dětství mě zajímaly jen klučičí hračky a zábavy. Sestřih podle hrnce to ještě víc jistil. Panenky jsem doslova nenáviděla. Šaty mi neslušely.Klukům jsem záviděla všechno.V dospívání se to zlomí a obrátí, jsem několikanásobná matka a babička.
katy 6. 8. 2017 12:07
Na obecné jsem také chtěl být kluk, kamarádila jsem se s nimi, hrála fotbal, stavěla bunkry... V cca 12 mě to přešlo. Dnes mám muže, děti a jsem ráda, že jsem holka))
jaroslav kouda 13. 6. 2018 08:40
Naštěstí homeopatická léčba umí tyto případy řešit např. pomocí "motýlích léků"...
Dede 13. 6. 2018 21:59
Väčšiu hlúposť ako homeopatické liečba som už dávno nečítala
14

Horoskopy

Vodnář Je pravda, že jste se do práce doslova zažrali. Od startu července jedete na plný plyn a všem kolem…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Bohuslava, Vilibald, Donald

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné