Maminka.czSeriál Ulice

Ostře sledovaná svatba v Ulici: Na place se po 14 letech potkají kamarádky, které se v průběhu natáčení staly mámami

Dita Mrázková 12.  6.  2024
Obě platí za „Uliční“ stálice, oběma se za dobu působení v oblíbeném seriálu narodily děti. Za pár dnů se po letech společně objeví před kamerou. V posledním předprázdninovém dílu to totiž roztočí na svatbě!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jeden z nejoblíbenějších televizních seriálů běží už neuvěřitelných 19 let. Za tu dobu se v něm vystřídala řada postav. Jednou takovou je i Tereza Jordánová v podání herečky Patricie Pagáčové. Právě ona dorazí po letech odloučení na veselku své seriálové spolužačky a kamarádky Gábiny Pumrové, kterou hraje Aneta Krejčíková.

VIDEO: HEREČKA ANETA KREJČÍKOVÁ O PRVNÍCH LÁSKÁCH SVÝCH DĚTÍ

Obě herečky jsou v soukromí ostřílenými mámami. Co prozradila Aneta na svou mateřskou roli? A jak se Patricie na velký návrat do Ulice těší?

Klepněte pro větší obrázek

Aneta je maminkou pětiletého Bena a čtyřleté Antonie. V Ulici hraje majitelku módního salonu Gábinu, která vychovává dospívajícího syna Šimona a čeká ji svatba s partnerem Honzou. Seriálová Gábina si v Ulici zažila ledacos. Bolavý rozchod s tátou Šimona, „válku Roseových“ v podání jejích rodičů i rakovinu dělohy. Poslední předprázdninový díl však bude patřit jejímu „dni D“.

A co herečka prohlásila na adresu mateřství?
Já už na těch mateřských hormonech moc nefrčím. Vědomě bych do třetího dítěte šla asi do doby, kdy byl Toničce rok a půl. Jakmile bylo někde miminko, tak jsem ho chtěla a hned! Ale teď už jsou děti víc samy za sebe, nemáme doma ani plenky, už se mi do toho moc nechce. Ale třeba bude překvapení,“ prozradila Aneta v našem nedávném rozhovoru.


Klepněte pro větší obrázek

Patricie je maminkou dcery Bibiany, která nedávno oslavila 3. narozeniny. V Ulici ji diváci mohli vidět dospívat, fandili jejím prvním láskám, drželi jí palce, když byla v umělém spánku po vážné autonehodě. Prožívali s ní všechny její vztahy a hledání toho pravého i vstup do dospělosti, studia na vysoké škole nebo první zdary i nezdary v zaměstnání, když coby učitelka češtiny nastoupila na své gymnázium. I ona si prožila seriálovou veselku, kdy řekla „ANO“ svému milému Davidovi (Matouš Ruml). 

„Troufám si tvrdit, že jsme pořád ve fázi zamilovanosti, a jsem ráda, že jsme se v ní i brali. Upřímně bych se nechtěla vdávat po deseti letech vztahu se dvěma dětmi. Myslím, že jestli spolu máme být, tak spolu budeme. Důležité je o tu lásku pečovat. Vztah je taky o kompromisech, ale partnerskou lásku je potřeba hýčkat a starat se o ni celý život," řekla o manželství v rozhovoru těsně před narozením dcerky. Dnes však není tajemstvím, že Patricie s manželem Tiborem už pár netvoří.

Přestože v Ulici nefiguruje její postava po odstěhování se do Rakouska už několik let, v posledním dílu před prázdninami se to změní.
„Pro mě je ten návrat po pěti letech především velká nostalgie, přece jen jsem v Ulici strávila 14 let... Přijde mi, jako by se nic nezměnilo, jsou tady stejní lidé, stejné tváře, je to, jako bych se vrátila domů,“ nechala se slyšet Patricie.

Zda ji v Ulici uvidíme i po prázdninách, na to si budeme muset ještě počkat.

Matky z Ulice: Světlana, Digi, Gábina... Které představitelky kultovního seriálu už jsou mámami?
 
Témata: Děti, Mateřství, Syn, Celebrity, herečka, Seriál Ulice, Aneta Krejčíková, Ulice, Seriál, matka a dcera, role, Patricie Pagáčová, svatba, natáčení, Nevěsta, Šimon, TV Nova, Matouš Ruml, Průběh natáčení, Máma, Tereza Jordánová, Roseová, Antonie, Bibiany, David

Video