Maminka.czslavné děti

Osud dětské hvězdičky Honey Boo Boo: Z roztomilé Miss, která plnila ambice matky, obézní a nešťastná puberťačka

Dita Mrázková 30.  12.  2021
Alana Thompson byla obyčejná americká dívenka, která plnila sny své nezralé matce. Vyhrála soutěž krásy, stala se hvězdou reality show, znala ji celá Amerika. Jenže výsledkem je rozervaná dívčí duše bez rodinného zázemí a špetky pochopení. Seznamte se s Honey Boo Boo, dívkou, která přišla o dětství.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když Alana vyhrála jednu z nespočtu dětských soutěží krásy, její matka, která si tak plnila nejspíš své vlastní ambice, ji okamžitě přihlásila do oblíbené televizní reality show "Toddlers & Tiaras". V ní vystupovaly právě malé miss a odhalovaly tak nejen svá těla, ale i své životy.

Kontroverzní pořad kritizovali především dětští psychologové. Jedna z matek například vycpávala své malé dceři hruď, aby připomínala vnadnou zpěvačku Dolly Parton, jiná zase nutila dcerku ke kouření falešných cigaret. Americkému publiku ale není nic cizího cizí a tak se z malé roztomilé Alany stal miláček národa: blonďatý andílek s přezdívkou Honey Boo Boo.

VIDEO: Celebrity, které neunesly svou slávu

Jenže z líbezné dívenky, která ve smyslných pózách rozdávala polibky na požádání, se postupem času stala nešťastná mladá dívka, která rapidně přibrala, a která se po fyzické stránce začala čím dál víc podobat své matce. 

Producenti byli ovšem nadšeni a mladé dívce nabídli její vlastní show s názvem Here Comes Honey Boo Boo, ve které vesele vystupovala už celá Alanina rodina. Alaninny nepříliš hluboké myšlenky se po státech staly kultovními: 
"Přála bych si, abych měla další prst, to bych do ruky mohla chytit více sýrových kuliček." 
"Miss Georgia 2011 je velmi hezká a nemyslím si, že prdí."
 

Dnes ji na Instagramu sleduje milion lidí, její videa a ukázky z pořadu její matky jsou hojně sledované, otázkou ale je, zda nejsou víc soucitné než zábavné.

Na paty jí v kontroverznosti ovšem nejvíc šlapala její bizarní matka June. Co naplat, že je v USA známá svou slabostí pro sexuální delikventy, co naplat, že někteří z nich byli odsouzeni pro údajné sexuální zneužívání Juniných dalších dětí. Nikoho nepřekvapilo ani její zatčení před dvěma lety za držení drog, pro které měla sama slabost a kvůli kterému se musela stát zákonným zástupcem nezletilé Alany a dalších sourozenců nejstarší sestra Lauryn. Co cítí a prožívají její potomci je June Thompsonové jedno. 

Nejstylovější dětské hvězdy Instagramu
Dětské oblečení a dětská obuv

Nejstylovější dětské hvězdy Instagramu

Čerstvě šestnáctiletá Alana se nechala slyšet, že všechny, a to i včetně její matky, zajímá jen jako Honey Boo Boo, nikoliv jako Alana Thompson. Postěžovala si, že nemá jedinou kamarádku, protože nikomu nevěří. Když se jí zeptali na drogové období její matky, odpověděla víc než taktně: "Nikomu bych tuhle skutečnost nepřála. Když na tom byla máma nejhůř, opravdu jsem nevěděla ani já, ani sourozenci, kde skončíme. Jsem ráda, že jsem to nakonec ustála."

Jak vidno, z malé drzé holčičky, která se přejídala z nedostatku lásky, se stala mladá citlivá dáma, která proto, aby přežila v džungli zvané "americký šoubyznys", musela předčasně dospět. I s kily navíc...

Témata: Rodina a vztahy, Životy slavných, Instagram, Matka, slavné děti, Dětství, Drogy, ambice, Honey Boo Boo, Dětská obezita, Kritika, Reality show, Miss, Televize, Alana Thompson, June, Alan, Amerika, USA, Alana, Lauryn, Realita show, Puberťačka, Doll, Dama, Televize na Heureka.cz