Maminka.czNaše tipy

Otisky dětských nožiček a ručiček – vzpomínka na celý život

Znáte nové druhy otisků dětských nožiček a ručiček? Už jste viděli otisky na plátno vhodné i pro starší děti nebo bezdotykové otisky pro miminka? Otisky jsou pro maminky i celou širší rodinu kouzelnou vzpomínkou na chvíle, kdy byly děti ještě malinké. Otisky jsou věčnou památkou, originální dekorací bytu a mohou být také originálním dárkem pro rodiče malých dětí.
Komerční článek
21. 11. 2011
Otisky dětských nožiček a ručiček – vzpomínka na celý život

Tyto otisky dětských nožiček a ručiček jsou na našem trhu velkou novinkou. Letos je představila americká značka Pearhead. Pearhead nabízí otisky vhodné pro miminka a dokonce i pro starší děti. Jsou bezpečné i pro nejmenší děti a velmi snadno se s nimi pracuje.

Dětské otisky nožiček a ručiček lze pořídit třemi různými způsoby. Právě podle způsobu, jakým otisk vzniká, můžeme otisky rozdělit do tří skupin. Jsou to: otisky do hmoty, otisky na plátno, a bezdotykové otisky. Všechny sady mají něco společného. Stanou se krásnou a moderní dekorací každého interiéru a vzhledem k tomu, jak velikou radost vyvolají, jsou dárkem, který se jednoduše vyplatí.

Otisky do hmoty

Pořízení otisků dětských nožiček a ručiček do hmoty je s otisky Pearhead opravdu snadné a zábavné. Nemusíte hmotu složitě připravovat, vše hravě zvládnete. Hmota pro otisky je měkká, nelepivá, připomíná modelínu a stejně snadno se s ní také manipuluje. Pokud se Vám nepovede otisk na poprvé, nevadí. Zkoušet můžete tak dlouho, až budete s výsledkem zcela spokojení. Teprve pak necháte otisk na vzduchu ztvrdnout a umístíte do rámečku.

Tip redakce: Hledáte dárek pro babičky, dědečky i širokou rodinu? Vyzkoušejte otisk ručičky nebo nožičky jako vánoční ozdobu.

Otisky na plátno

Otisky na plátno jsou vhodné i pro větší děti. Jsou určené pro otisky rukou rodičů a dětí nebo sourozenců. Velmi oblíbené jsou rámečky „Dítě a já“ a sada na otisky pro celou rodinu „Naše Rodina“. Otisky na plátno těší rodiče i děti. Rodičům budou dlouhá léta připomínat sladký věk svých dětí. Děti si zase s rodiči při výrobě otisků užijí příjemné chvíle společného tvoření. Právě otisky na plátno bývají dokonalou a originální dekorací, která neunikne pozornosti žádné návštěvy.

Bezdotykové otisky – vhodné i pro nejmenší miminka

Bezdotykové otisky se provádějí přes tenkou fólii, kdy se nožička vůbec nedotkne otiskovací barvy. Jsou proto vhodné i pro nejmenší miminka, která příliš mnoho nespolupracují. Pořízení otisku je velmi rychlé a maximálně bezpečné. Otisk pořídíte za pár vteřin, i když Vaše miminko třeba spinká. Opět platí, že pokud se Vám otisk nepovede, můžete jej vytvořit znovu. Bezdotykové otisky jsou použity především jako součást těchto výrobků: krabičky na vzpomínky, fotoalba a dětské kalendáře.

TIP redakce: Rámeček na otisk ručičky a nožičky bílý – krásný a velmi decentní. Hodí se pro holčičky i chlapečky.

Pro koho se otisky dětských ručiček a nožiček hodí?

Otisky udělají radost především každé mamince. Jsou krásným dárkem při narození miminka. Hodí se jako dárek k prvním narozeninám. Hotové otisky mohou být krásnou vzpomínkou také pro babičky a širší rodinu.

Kde můžete otisky ručiček a nožiček Pearhead pořídit?

Chcete si Vy vyrobit krásnou památku? Zajímá Vás, kde můžete otisky dětských nožiček a ručiček pořídit? V České republice můžete výrobky Pearhead pořídit v internetovém obchodě boom-babyshop.cz, ve kterém najdete krásné památeční předměty na uchování nejkrásnějších vzpomínek.

Pořiďte si otisky pro sebe i své blízké! Vyrobte krásnou památku a rozdávejte radost…

Témata:Naše tipy
Mohlo by vás zajímat
7 tipů, jak naučit dítě jezdit na kole. Skvělou průpravou je odrážedlo
Tipy na hrady a zámky, kde se děti zaručeně nudit nebudou
Oblíbený banán: Pomáhá při průjmech, pálení žáhy i zánětech střev
Tipy na víkend: Hudba, kreativní tvoření, nebo sport? Festivalová sezóna začíná

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu