Maminka.czNaše tipy

Otisky dětských nožiček a ručiček – vzpomínka na celý život

Znáte nové druhy otisků dětských nožiček a ručiček? Už jste viděli otisky na plátno vhodné i pro starší děti nebo bezdotykové otisky pro miminka? Otisky jsou pro maminky i celou širší rodinu kouzelnou vzpomínkou na chvíle, kdy byly děti ještě malinké. Otisky jsou věčnou památkou, originální dekorací bytu a mohou být také originálním dárkem pro rodiče malých dětí.
Komerční článek
21. 11. 2011
Otisky dětských nožiček a ručiček – vzpomínka na celý život

Tyto otisky dětských nožiček a ručiček jsou na našem trhu velkou novinkou. Letos je představila americká značka Pearhead. Pearhead nabízí otisky vhodné pro miminka a dokonce i pro starší děti. Jsou bezpečné i pro nejmenší děti a velmi snadno se s nimi pracuje.

Dětské otisky nožiček a ručiček lze pořídit třemi různými způsoby. Právě podle způsobu, jakým otisk vzniká, můžeme otisky rozdělit do tří skupin. Jsou to: otisky do hmoty, otisky na plátno, a bezdotykové otisky. Všechny sady mají něco společného. Stanou se krásnou a moderní dekorací každého interiéru a vzhledem k tomu, jak velikou radost vyvolají, jsou dárkem, který se jednoduše vyplatí.

Otisky do hmoty

Pořízení otisků dětských nožiček a ručiček do hmoty je s otisky Pearhead opravdu snadné a zábavné. Nemusíte hmotu složitě připravovat, vše hravě zvládnete. Hmota pro otisky je měkká, nelepivá, připomíná modelínu a stejně snadno se s ní také manipuluje. Pokud se Vám nepovede otisk na poprvé, nevadí. Zkoušet můžete tak dlouho, až budete s výsledkem zcela spokojení. Teprve pak necháte otisk na vzduchu ztvrdnout a umístíte do rámečku.

Tip redakce: Hledáte dárek pro babičky, dědečky i širokou rodinu? Vyzkoušejte otisk ručičky nebo nožičky jako vánoční ozdobu.

Otisky na plátno

Otisky na plátno jsou vhodné i pro větší děti. Jsou určené pro otisky rukou rodičů a dětí nebo sourozenců. Velmi oblíbené jsou rámečky „Dítě a já“ a sada na otisky pro celou rodinu „Naše Rodina“. Otisky na plátno těší rodiče i děti. Rodičům budou dlouhá léta připomínat sladký věk svých dětí. Děti si zase s rodiči při výrobě otisků užijí příjemné chvíle společného tvoření. Právě otisky na plátno bývají dokonalou a originální dekorací, která neunikne pozornosti žádné návštěvy.

Bezdotykové otisky – vhodné i pro nejmenší miminka

Bezdotykové otisky se provádějí přes tenkou fólii, kdy se nožička vůbec nedotkne otiskovací barvy. Jsou proto vhodné i pro nejmenší miminka, která příliš mnoho nespolupracují. Pořízení otisku je velmi rychlé a maximálně bezpečné. Otisk pořídíte za pár vteřin, i když Vaše miminko třeba spinká. Opět platí, že pokud se Vám otisk nepovede, můžete jej vytvořit znovu. Bezdotykové otisky jsou použity především jako součást těchto výrobků: krabičky na vzpomínky, fotoalba a dětské kalendáře.

TIP redakce: Rámeček na otisk ručičky a nožičky bílý – krásný a velmi decentní. Hodí se pro holčičky i chlapečky.

Pro koho se otisky dětských ručiček a nožiček hodí?

Otisky udělají radost především každé mamince. Jsou krásným dárkem při narození miminka. Hodí se jako dárek k prvním narozeninám. Hotové otisky mohou být krásnou vzpomínkou také pro babičky a širší rodinu.

Kde můžete otisky ručiček a nožiček Pearhead pořídit?

Chcete si Vy vyrobit krásnou památku? Zajímá Vás, kde můžete otisky dětských nožiček a ručiček pořídit? V České republice můžete výrobky Pearhead pořídit v internetovém obchodě boom-babyshop.cz, ve kterém najdete krásné památeční předměty na uchování nejkrásnějších vzpomínek.

Pořiďte si otisky pro sebe i své blízké! Vyrobte krásnou památku a rozdávejte radost…

Témata: Naše tipy
Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu