Maminka.czGalerie

Padesátnice Renée Zellweger je macechou na plný úvazek. „O dětech jsem nikdy nepřemýšlela,“ říká slavná Bridget

Simona Procházková 13.  3.  2023
Sympatická herečka údajně nikdy zvlášť netoužila po vlastních dětech, souhrou osudu se ale jako padesátnice stala nevlastní mámou tří dětí. Co všechno o bláznivé Bridget možná nevíte? Renée je prý úplně stejně potrhlá. Miluje běhání, houpačky, čokoládovou zmrzlinu a horory… Proč nikdy nechtěla děti a jak zvládá roli macechy?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Miluje běhání, na škole byla roztleskávačkou, dlouho dělala gymnastiku a povedlo se jí vystudovat angličtinu na univerzitě. Právě na škole si jako jeden z vedlejších oborů vybrala dramatickou tvorbu, to v ní probudilo lásku k herectví a nakonec ji dovedlo k filmu.

VIDEO: Nejslavnější hollywoodské páry: Brad a Jennifer vs. Brad a Angelina

Ačkoli má Renée Zellweger (53) na svém kontě slušnou řádku hlavních i vedlejších filmových rolí, nejvíce ji jednoznačně proslavily tři příběhy o potrhlé třicátnici Bridget Jones bojující s nadváhou, neuvěřitelnými trapasy, alkoholem a milostnými avantýrami. Tahle role se jí ale možná stala tak trochu prokletím, dodnes to totiž vypadá, že ji diváci milují mnohem víc jako baculatou praštěnou třicítku než superštíhlou, botoxem vypnutou padesátku.

Mladší milenec a tři děti

Renée již nějakou dobu žije s televizním moderátorem Antem Ansteadem, který je o deset let mladší. Zlé jazyky tvrdí, že jim vztah dlouho nevydrží, prozatím se ale vše zdá být naprosto idylické. Pár tráví společně téměř veškerý čas, objevuje se ruku v ruce na společenských akcích, několikrát týdně docházejí trénovat do posilovny, hodně cestují, doma si prý téměř každý den společnými silami vaří.

Spoustu času tráví blonďatá herečka se synem svého přítele, malým Hudsonem. Vyrážejí spolu na hřiště, na pláž, na dlouhé procházky s jejich dvěma psy. Všichni tři podnikají často výlet do kalifornského Disneylandu, což je podle nich to vůbec nejzábavnější místo na světě. Renée doprovází malého Hudza, jak mu všichni říkají, do školky, dokáže se s ním pěkně vyřádit i v dětských herničkách. Herečku údajně zbožňují i dvě Antovy starší děti Amélie a Archie, které žijí se svou matkou v Anglii, ale tatínka pravidelně v Kalifornii navštěvují.

Ambici stát se mámou jsem nikdy neměla

„Nepotřebuji děti, abych byla v životě šťastná. Mateřství nikdy nebylo mým cílem ani ambicí. Nikdy jsem neměla očekávání typu: až mi bude devatenáct, budu dělat tohle, a až mi bude pětadvacet, budu dělat tamto. Prostě beru věci tak, jak přicházejí, každý den, a když se něco povede, je to jen dobře. Chci být nezávislá a umět se o sebe postarat. Všechno ostatní je jen omáčka,“ odpovídá Renée na dotěrné otázky, proč si nikdy nepořídila vlastní potomky.

Jenže její kamarádky a lidé z nejbližšího okolí občas utrousí poznámky o tom, že Renée „na stará kolena“ po miminku začala přece jenom toužit a snaží se otěhotnět stůj co stůj. Jelikož v dnešní době nic není nemožné, možná se ještě dočkáme velkého překvapení. Ostatně, nebyla by zdaleka jedinou maminkou po padesátce.

Zpěvačka Jennifer Lopez je v obležení dětí! Co prozradila o soužití svých dvojčat a dětí Bena Afflecka?

Románek s Clooneym i superkrátké manželství

Renée nikdy neměla nouzi o slavné hollywoodské nápadníky. Jejím přítelem kdysi býval mimo jiné komik Jim Carrey. Nebo herecký kolega Bradley Cooper, krátký románek prožila rovněž s obletovaným fešákem Georgem Clooneym. V květnu 2005 se provdala za zpěváka Kennyho Chesneye, se kterým se ovšem už po čtyřech měsících rozvedla. Nejdelší vztah měla s hudebníkem a producentem Doylem Bramhallem II., trval sedm let.

Znovu už tloustnout odmítla

Kvůli dvěma dílům série o Bridget Jones dvakrát tloustla a po natáčení zase hubla na původní velikost, když dostala nabídku na třetí pokračování, přibírat na přání již odmítla (mezi prvním a třetím dílem uběhlo 15 let). Nedávno se objevila další role, pro kterou se musela proměnit v obtloustlou hrdinku, tentokrát ale již prostřednictvím dokonale nachystaného kostýmu a díky filmovým maskérkám.

Témata: Galerie, Slavné páry, herečka, Celebrity, Sociální sítě, filmy, Hollywood, Anglie, padesátnice, George Clooney, Bradley Cooper, Amélie, Oscar, Renée Zellweger, Bridget Jones, Archie, Bradley, Bridget, Sla, Románek, Brad, Děti, Kolega, Disneyland, Kalifornie