Maminka.czCestování

GALERIE: Pamatujete? Dovolená našeho dětství. U Mácháče, v Tatrách nebo u Balatonu

wall sim 17.  7.  2021
Letošní léto je kvůli koronaviru opět trochu jiné. Cestování do zahraničí je složitější, panují různá omezení, a i proto se spousta lidí rozhodla pro dovolenou v Česku. Což vůbec není špatný nápad! Trochu to tak připomíná dovolenou před pár desetiletími. Připomeňte si tu dobu v naší retro galerii.

I letos možná naše letní dovolené vypadají podobně jako před lety, lidé si užívají mnohem více krás českých luhů a hájů, protože situace cestování mimo republiku stále ještě moc nepřeje.

VIDEO: Tady to bude děti bavit! Které hrady a zámky musíte navštívit?

Spousta malých i velkých dobrodruhů možná vyrazí kempovat nebo se uchýlí do horských hotýlků, pláže populárních koupališť budou v obležení. A největší romantika a dobrodružství vůbec? No přeci stanování. Ovšem není stan jako stan. Stavba stanu dříve zabrala o dost více času než dnes, také stan vážil trochu jinak než dnes. Ovšem zážitek, ten je vždycky neopakovatelný.

Výlety s dětmi za zvířátky: Tipy na nej farmy a farmaparky

Nevadí, že nám covid překazil plány, vždyť u nás je tak krásně. Je vlastně jedno, kde trávíme dovolenou, nakonec nejdůležitější je s kým a taky to, že je nám dobře.

Doufejme, že nám bude přát počasí a u českých rybníků budeme moct vytáhnout poslední model plavek a předvést, jak jsme zapracovaly na své figuře – stejně efektivně jako u moře! Schválně, kolik z vás inspiruje naše galerie k tomu projít svá stará alba? Určitě se v nich najde spousta podobně laděných fotek! Tak nasmažit řízky a dovolené zdar!

Nejlepší dětské zábavní parky v Česku! 9 tipů, kam vyrazit o víkendu
Tipy na pěší výlety s dětmi: Vyzkoušeli jsme místa, kde je to bude bavit
Tyto výlety na kolech zvládnou i děti. Známe nejlepší rodinné cyklostezky

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Koronavirus, Galerie, Cestování, Tipy na výlet, Dovolená s dětmi, Prázdniny, Dětství, Retro, Léto s dětmi, Léto s tebou, Cestujeme, Mácháč, Tatra, Dobrodruh, Balaton, Stan, Dovolená, Tatry, Česká republika
Mohlo by vás zajímat
Nechce se vám v noci vstávat k miminku? Nechte se inspirovat trikem téhle maminky!
Novák Matějková Markéta
Miminko