Maminka.czSlavné maminky

Pamatujete na potvoru Valerii z BH 90210? Tiffani Amber-Thiesen žije na venkově, jezdí na koni, miluje vaření a táboření

Simona Procházková 12.  10.  2022
Podívejte se do galerie, jak dnes žije „sexy mrcha“ Valerie z kultovního seriálu Beverly Hills 90210. Tiffani, která za dva roky oslaví neuvěřitelnou padesátku, je mámou dvou puberťáků, žije s rodinou na farmě, chová zvířata a provozuje dokonce internetový blog, kde se ráda chlubí vlastními recepty.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Pamatujete si svůdnou a provokativní tmavovlásku Valerii, která učila slušňáka Brandona Walshe kouřit marihuanu a sváděla každého spolužáka, který šel zrovna kolem? I po téměř 30 letech od věhlasné slávy příběhů party bohatých teenagerů z adresy Beverly Hills 90210, vypadá tahle téměř padesátnice skvěle a září štěstím a spokojeností.

Tiffani Amber Thiessen, americká herečka a producentka, se narodila 23. ledna 1974 v Kalifornii. Již od osmi let se věnovala hraní a modelingu, jako dítě se objevila v několika televizních reklamách, ve 13 letech získala titul Miss Junior Amerika. Po absolvování střední školy se přestěhovala do Los Angeles, kde se zkoušela prosadit jako filmová herečka a také modelka.

První výraznější roli získala v televizním seriálu „Konečně zvoní,“ proslavila ji ale především role vypočítavé intrikánky Valerie Malonové v již zmiňovaném teenagerském seriálu Beverly Hills 90210, který byl ve své době velkolepým zjevením a celosvětovým hitem.

Tyhle slavné ženy s mateřstvím neotálely. Které celebrity vyměnily ve dvaceti večírky za mateřské povinnosti?

V BH 90210 se poprvé objevila v roce 1994 a během natáčení poznala herce Briana Austina Greena (v seriálu představitel sympatického fešáka Davida), se kterým začala chodit. Žili spolu několik let. Po ukončení natáčení slavného seriálu se herečka z filmového světa stáhla a objevovala se jen příležitostně v epizodních rolích v televizních projektech, působila také jako moderátorka zábavních a hudebních TV show.

V roce 2005 se Tiffani provdala za herce a producenta Bradyho Smitha, se kterým má dvě děti (dnes 12letou dceru Harper a 7letého syna Holta).

Podle svých slov žije především pro svou rodinu, ráda se drží v ústraní a vyhovuje jí život mimo město. „Moje dny vypadají podobně, jako dny všech ostatních maminek, které mají doma školáky. Ranní vstávání, chystání snídaní a svačin, rozvážení dětí do škol a odpoledne na tréninky a kroužky, o víkendu výlety do přírody, práce na zahradě, táboření s dětmi, společné vyrábění domácího sýra nebo marmelád…Jsem vděčná za moji rodinu a za každou chvilku s ní,“ říká Tiffani.

Témata: Galerie, Slavné maminky, Rodina, Instagram, Celebrity, Fotografie, Sociální sítě, Vaření, herečka, Harper, rizoto, Brian Austin Green, padesátnice, venkov, Zjev, Los Angeles, Rande, Představitel, Zjevení, Táboření, David, Potvora, Kalifornie
Mohlo by vás zajímat